GDC HİDROLİK PNOMATİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız 1983 yılında Şükrü GÜDÜCÜ tarafından Metal Şekillendirme ve Talaşlı imalat işleri yapmak amacı ile kurulmuştur. 1983 yılından bugüne kadar çeşitli makine ve yedek parça imalatı yaparak üretime devam etmiştir. Kuruluşundan itibaren kaliteye verdiği önem müşteri odaklı çalışmaları, tedarikci firmaların desteği ve teknik donanımları sayesinde kapasitesini sürekli arttırarak sektöründeki yerini güçlendirmiştir.

Sürekli istihdam ve makine parkuru ile kapasitesini arttırarak büyüyen firmamız sektörüne örnek olabilecek şekilde hedefleri doğrultusunda sektördeki ilklere öncülük yaparak AR-GE konularına ağırlık vermiş olup çalışanlarınıda bu doğrultuda yönlendirmiştir.

Üretim çeşitliliği artan firmamız pazarlama faliyetlerinde profesyonelleşmek amacıyla 2002 yılında GDC Hidrolik & Pnömatik firmasını kurmuş ve satış çalışmalarını bu firma aracılığıyla gerçekleştirmektedir.

Firmamız Yurtiçi, Yurtdışı satışları ve bayiilik sistemiyle Hidrolik Silindir Ekipmanları ve Hidrolik Ünite Ekipmanları imalat ve satışını gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı bakış açısıyla ürün çeşitliliğini ve müşteri sayısını sürekli arttırmakta ve büyümeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti öncelikli, kalite ve hizmet ilkesi ile üretimine devam eden GDC Hidrolik zengin teknik bilgi birikimi ile müşterilerinin her türlü sorununa cevap verebilmektedir.

Fevzi Çakmak Mh. Aslım Cad. No:55/F Karatay / KONYA
Tel :0.332.248 17 39 / 248 11 20 (pbx)
Faks :0.332.248 17 19 
Web : www.gdchidrolik.com
E-Posta :info@gdchidrolik.com