Geberit, 2017’nin en çok satış yapan bayileri ödüllendirdi

Geberit, bu yıl altıncısını düzenlediği Bayi Toplantısı’nı 19-21 Ocak 2017 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirdi. Geberit Türkiye Genel Müdürü Cengiz Kazazoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen toplantıya, Türkiye genelinden 110 iş ortağı katıldı.

Geberit’in 2017 yılı performansı ve gelecek hedeflerinin detaylarıyla konuşulduğu toplantının gündemini ise Geberit’in 2018 yılı mottosu ‘Güvenilir Bir Ortakla Yalnız Değilsin’ oluşturdu. Üç gün süren toplantı kapsamında bayilere, Geberit’in son teknolojiyle tasarladığı yeni ürünlerinin de tanıtımı yapıldı. Ayrıca Geberit, farklı segmentlerde en iyi satış yapan bayilerini de ödüllendirmeyi unutmadı. Öte yandan eski Basketbol A Milli Takım Baş Antrenörü konuşmasıyla toplantıya farklı bir boyut kazandırırken gala yemeğinde bayilere seslenen Geveze & Fazla Mesai ise katılımcıların günlerini daha eğlenceli kıldı.

“Bu sene sizi ‘ortaklık’ temasıyla karşılıyoruz”

Buluşma kapsamında iş ortaklarına seslenen Geberit Türkiye Genel Müdürü Cengiz Kazazoğlu, Geberit’in Ar-Ge destekli inovasyon harikası ürünlere imza atarak pazar odaklı çalışma prensibiyle yoluna devam ettiğini söyledi. Kazazoğlu, ilk olarak iş ortaklarına “bu sene sizi ortaklık temasıyla karşılıyoruz” diye seslendi. Tüm yaşam boyunca birçok ortaklık kurduğumuzu belirten Kazazoğlu, “Eşlerimiz, arkadaşlarımız, iş ortaklarımız, ekip arkadaşlarımız… Hepimiz çok iyi biliyoruz ki iyi bir ortaklık hayatımızı kolaylaştırıyor. Her ortaklıkta tartışmalar, fikir ayrılıkları olabiliyor ama sağlam bir ortaklık kurmuşsak, tüm bunlara konuşarak çözüm bulabiliyoruz. Kurduğumuz iyi ortaklıklar bizi büyütüyor, güçlendiriyor. Bundan ilham alarak biz Geberit olarak ‘Güvenilir bir ortakla, yalnız değilsin’ diyoruz. Bu nedenle bizim bu noktada olmamızı sağlayan size bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” dedi.