Geberit Preda Pisuvar Sistemleri, ‘Yapı Malzemesi Ödülü”ne değer bulundu

Arkitera Genç Mimar Ödülü, İşveren Ödülü ve Yapı Malzemesi Ödülü olmak üzere üç ayrı kategoride verilen Arkitera Ödülleri, geçtiğimiz günlerde Tasarım Atölyesi Kadıköy’de yapılan ödül töreni ile sahiplerine dağıtıldı. Tören kapsamında Geberit, Arkitera Yapı Malzemesi Ödülü’nün ‘Kullanıcı Konforunu Sağlamaya ve Gereksinimlerini Karşılamaya Yönelik Sistemler’ kategorisinde ödüle değer bulundu.

İlki 2008 yılında verilen, temel amacı fiziksel çevreye değer katan yapı malzemesi üreticilerinin onurlandırılması olan Arkitera Yapı Malzemesi Ödülü’nün, bu sene dokuzuncusu verildi. Tasarım, konfor ve fonksiyonelliği İsviçre kalitesi ile birleştiren Geberit, inovasyon harikası ürünü Preda Pisuvar Sistemleri ile Arkitera Yapı Malzemesi Ödülü’nün ‘Kullanıcı Konforunu Sağlamaya ve Gereksinimlerini Karşılamaya Yönelik Sistemler’ kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Ödüle ilişkin açıklamada bulunan Geberit Türkiye Genel Müdürü Cengiz Kazazoğlu, Geberit olarak böylesine önemli bir ödüle layık görülmekten duyduklarını mutluluğu dile getirdi.  Ar-Ge destekli inovasyon bakış açısını benimsediklerini belirten Kazazoğlu, “Tasarım, konfor ve fonksiyonelliği İsviçre kalitesi ile birleştiren ürünümüzü ödüle layık gören değerli jüri üyeleri Hüray Erk, Önder Kul, Jeyan Ülkü, Emre Kuzlu, Emir Uras ve Arkitera Mimarlık Merkezi’ne teşekkür ederiz. Biz Geberit olarak, sürdürülebilir bir dünyaya olan inancımızla ürünler geliştiriyoruz. Ekip olarak çalışıyor, partnerlerimizin ve takipçilerimizin bizden talep ettikleriniürünleri tasarlıyoruz. Dolayısıyla ödülü almamızda emeği geçene herkese çok teşekkür ederim. Bu bir ekip işi. Nice güzel işlere birlikte ilerlemek ulaşmak dileğiyle” dedi.