Geniş Bahçelere Zamansız Sade ve Şık Dokunuş

Tasarımlarını kalite, dayanıklılık ve estetikle buluşturan L’unica, 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan yeni Bubble oturma grubu ve lambasıyla zamansız bahçelere imza atıyor. Doğal formlu kalın örgü desenlere ve yumuşak yapılı büyük oturum alanına sahip Bubble oturma grubu, geniş bahçelere sadelikteki şıklığıyla eşlik ediyor. İtalyan tasarımcı Carlo Casso’nun imzasını taşıyan lambası ise açık hava mekanlarında etnik bir hava estiriyor.

 

Fark yaratan şık bahçelere konforlu ve estetik mobilyalarıyla imza atan L’unica, 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan yeni Bubble oturma grubu ve lambasıyla açık hava tutkunlarının gözdesi olmaya aday. Kocaman bahçelerde boyutlarıyla fark yaratan Bubble oturma grubu, dış mekanlara sade bir şıklık getiriyor. Bubble Oturma Grubu’nun İtalyan tasarımcı Carlo Casso tarafından tasarlanan lambası ise bahçelerde etnik bir rüzgar estiriyor.

 

Büyük ve yumuşak yapılı geniş oturum alanına sahip Bubble oturma grubu, tüm detayları örgüsünde gizliyor. Doğal formlu kalın örgü desenlerinin yanı sıra yalın tasarımıyla bahçe severlere zamansız bir şıklık vadediyor. Bubble oturma grubu ve lambasına L’unica’nın İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ve Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ulaşılabiliyor.