Harmony Towers, 1.900 TL taksit ve 0 peşinat seçeneğiyle yeni sahiplerini bekliyor

Eroğlu Gayrımenkul, yatırımcıları Bursa’ya değer katan projesi Harmony Towers’da yaşamaya davet ediyor. 28 Şubat’a kadar geçerli olacak kampanya, peşinatsız 1.900 TL taksit ve hemen teslim avantajları sunuyor.

Bursa’nın hızla gelişen Nilüfer İlçesi’nde konumlanan, mimarisi, kalitesi ve estetik detayları ile öne çıkan Harmony Towers, bin 900 TL taksit ve 0 peşinat seçeneğiyle yeni sahiplerini bekliyor. Harmony Towers ayrıcalığını hemen yaşamak isteyenlere sunulan avantajlı kampanya, 28 Şubat’a kadar devam ediyor. Her türlü ihtiyaca cevap veren, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutların yer aldığı Harmony Towers, alt katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kulelerinden izlenebilen Uludağ manzarası ile dikkat çekiyor.

Harmony Towers, 5 bin 500 metrekare büyüklüğündeki özel peyzaj alanının yanı sıra fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanları sunuyor.

Bursa’daki tek özel çarşıya sahip AVC’si (Alışveriş Caddesi) ile Harmony Towers, sosyal hayatın ve alışverişin tekrar konumlanacağı bir merkez niteliği de taşıyor. Proje sakinlerinin günlük ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra cadde mağazaları Bursa şehri için de bir değer olarak öne çıkıyor.