HEDEFSAN ASANSÖR TUR. SAN. TİC. VE LTD. ŞTİ.

Teknolojisinin temeli 1989 yılına dayanan Hedefsan, elde ettiği tecrübe deneyim, ve bilgiyi, zaman içerisinde yeni yatırımları ile buluşturarak, asansör sektörüne hizmet vermeye başladı.

2005 yılında frekans kontrollü asansör kumanda panosu imalatı ile devam etti. Bunları takip eden süreçte, 2010 yılında geliştirdiği asansör kumanda kartları, kapı kontrol kartları, kurtaran kartları, UPS kartları, haberleşmeli buton kartlarının seri üretimine başlayan Hedefsan, 2014 yılında yeni tesisiyle üretimine devam ediyor. Teknolojisine sürekli Ar-Ge yaparak geliştiren bünyemiz, sizin istekleriniz doğrultusunda hizmet vermektedir. Yüksek üretim kalitemiz, yenilikçi ürünlerimiz ve artan marka bilinirliğimizle dünya pazarlarından aldığımız payı istikrarlı biçimde artırmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemde Ar-ge ve ilgili hizmetlere daha fazla önem vermeyi sürdüreceğiz.Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. İmalatını yaptığı her ürünü uluslararası standartlara göre belirlediği kartlar üretmektedir. Üretimini gerçekleştirdiği her ürünün parçalarını, laboratuvarlarında ayrı ayrı test ve analizlerini yapmaktadır. Hedefsan CE kalite belgesine sahiptir.

VİZYON

Başarılı ihracat faaliyetleriyle sadece kendimizin değil, Türkiye’nin de ihracat haritasını genişletmeye devam etmeyi, özellikle Avrupa , Ortadoğu, ve Asya’daki satışlarımızın şirketimizin büyüme hedefine önemli katkı sağlamasını bekliyoruz. Öte yandan iç pazar da bütün iş faaliyetlerimizde çok önemli bir rol oynamaya devam ediyor

MİSYON

Sektörümüzde dünyanın en güçlü üretim ve teknoloji grubu olmayı, yüksek kaliteli tüketici ürünleri üretmeye odaklanarak sürdürülebilir ve kontrollü bir gelişme elde etmeyi amaçlıyoruz

Büsan Özel Organize Sanayi Fevzi Çakmak Mahallesi Demir Caddesi Doruk Sanayi Sitesi No:15/D 42050 Karatay / KONYA
İSTANBUL ŞUBE
Şerifali Mahallesi Türker Caddesi Burhan Sokak No:21/A Ümraniye/İSTANBUL
ALANYA ŞUBE
Cumhuriyet Mh. 1409. Sk. Seher Sitesi A Blok No:11/A Merkez/ALANYA
0 (850) 455 1 413
+90 212 988 1 502 (Fax)
info@hedefsan.net
satis@hedefsan.net
destek@hedefsan.net
muhasebe@hedefsan.net
facebook.com/Hedefsan.Elektronik
twitter.com/hedefsanLCS

http://www.hedefsan.net