HİDROMEK BETON İZMİR FUARI’NDA İNŞAAT SEKTÖRÜYLE BULUŞACAK

Küresel iş makineleri pazarının en büyük 50 oyuncusu arasında yer alan yerli ve milli marka HİDROMEK, müşterileriyle İzmir’de buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye’de son 9 yıldır kazıcı yükleyici, son 6 yıldır ise hidrolik ekskavatör satışlarında pazar lideri olan HİDROMEK, sektöre yön veren ürünlerini 25- 28 Nisan tarihleri arasında Beton İzmir 2018 Fuarı’nda sergileyecek.

Sektördeki konumunu ve küresel iş makineleri pazarından aldığı payı katıldığı yurtiçi ve yurtdışı fuarlarla büyütmeyi hedefleyen HİDROMEK, tasarım ödüllü ürünlerini ziyaretçilerle buluşturuyor. Son olarak yine İzmir’de gerçekleştirilen Marble 2018 Fuarı’na kaHİDROMEK, hızını kesmeden 25-28 Nisan tarihleri arasında düzenlenen ve hazır beton, agrega ile inşaat sektörlerinde kullanılan tüm araç, makine, ekipman ve ham madde üreticilerini buluşturan Beton İzmir 2018 Fuarı’nda yerini alacak.

HİDROMEK BETON İZMİR 2018’E GÜÇ KATACAK

Toplam 4 gün sürecek olan Beton İzmir 2018’de lastikli yükleyici ve paletli ekskavatör gruplarına ait ürünlerini ziyaretçilere tanıtacak olan HİDROMEK, fuara aşağıdaki ürünleriyle güç katmaya hazırlanıyor.

HMK 370 LC HD PALETLİ EKSKAVATÖR

Tasarım ödüllü GEN Serisi’ne ait 370 LC HD, en ağır şartlarda bile operatörün rahat çalışabilmesi için özenle tasarlandı. Geliştirilmiş performans, kontrol kolaylığı ve çok yönlülük gibi yenilikleri beraberinde getiren ürün, mükemmel kumanda kabiliyeti ve güvenilirlik, düşük yakıt tüketimi, kolay bakım ve sınıfında lider operatör konforu ve birçok donanımı operatörlerle buluşturuyor.

HMK 640 WL LASTİKLİ YÜKLEYİCİ

İş makineleri endüstrisinde 40 yıllık deneyimle tasarlanan HMK 640WL lastikli yükleyici; daha fazla performans, çok yönlü kullanım, operatör konforu ve güvenlik alanlarında beklentilerin tam karşılığını veriyor. HMK 640WL lastik tekerlekli yükleyici, taş ocağı işletmeciliği, çakıl, madencilik ve beton santralleri çalışmaları gibi uygulamalarda üretkenlik ve yüksek verimlilik sunuyor. Bu ağır hizmet tipi yükleyici ile yüksek koparma gücü ve mükemmel kontrol kabiliyeti elde ediliyor