İçmimarlar Odası İzmir Şubesi’nde seçim heyecanı

İçmimarlık mesleğinin geliştirilmesini sağlayarak, üyelerinin mesleki hak ve onurlarının korunması, mesleki kural ve yöntemlere uyulması ile mesleki disiplinin oluşturulması konularında hizmet veren TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi’nin 12’nci Olağan Genel Kurul seçimleri tamamlandı.

Gerçekleşen seçimin ardından, yeni yönetim kurulu da belirlendi. Oy birliği ile Tülin Gazi yeni başkan seçilirken, başkan yardımcısı Selin Erbilgiç Gürman, yazman Betül Sezgin, sayman ise Deniz Tezer oldu.

Odanın İzmir Şubesi’nde gerçekleşen ilk toplantısında yeni yönetim kurulu üyeleri gerçekleştirecekleri çalışmalardan bahsederek gelecek döneme ilişkin etkinlik takvimini belirledi ve yeni döneme ilişkin mesajlarını paylaştı.

Yeni Başkan Tülin Gazi, “Genel Kurulumuza katılım yaparak değerli içmimarlık mesleğine sahip çıkan, seçimler boyunca saygı, sevgi ve nezaket ortamını sağlayan tüm meslektaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki dönemin de aynı nezaket ve saygı ortamında geçeceğini bilmek hepimize ayrı bir mutluluk veriyor” dedi. Gazi, “Meslek birliğimizin bozulmasına fırsat vermeden tüm enerjimiz ile meslek haklarımızı almak için çabalayacağız. Yeni dönemde meslek ve meslektaş çıkarlarından yana olan çizgimizi hep birlikte sosyal ve kültürel başarılarla taçlandıracağız. Odamız tüm meslektaşlarımıza her zaman açıktır. Birlikte olmak dileğiyle, emeği geçen herkese teşekkürler” diye konuştu.

TMMOB İçmimarlar Odası 12’nci Dönem Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Asil Üyeler; Özgür Ali Karaduman, Emrah Tezcan, Duygu Çınar Umdu. Yedek Üyeler; Yiğit Emre Gürman, İklime Polat Yalçıner, Oğuz Kral, Sema Çetin, Miray Beşkardeşler, Elza Gabbai, Zeynep Seda Güncü.