İhlas Yapı, Bizim Evler markasını Güzelce’ye taşıdı

Bizim Evler’i Güzelce’ye taşıyan İhlas Yapı, projede lansman öncesi avantajlı satışları başlattı. Deniz manzarasına hakim Bizim Evler Güzelce’de 2+1 daireler 440 bin TL’den başlarken proje, aile öncelikli konsepti ve ulaşılabilir fiyatlarıyla konut alıcılardan ilgi görüyor.

Bugüne dek hayata geçirdiği 15 bin konut  ile  binlerce aileye yüksek standartlarda yaşam sunan ve  markalı konut projelerine öncülük eden firmalardan İhlas Yapı,  Bizim Evler kalitesini Güzelce’ye taşıdı. İhlas Yapı, İstanbul’un özellikli bölgelerinden Büyükçekmece’de ‘Bizim Evler Güzelce’ projesini hayata geçiriyor.

Büyükçekmece bölgesinin en büyük projelerinden biri olarak öne çıkan ve konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyan Bizim Evler Güzelce’nin örnek dairesini konut alıcıları görebiliyor. Az katlı yapılaşmanın yer aldığı Güzelce’de sahile ve marinaya yürüme mesafesinde konumlandırılan proje, toplam 92 bin 293 metrekare arsa üzerinde 709 konut ve 111 ticari üniteden oluşuyor. Bölgeye nazaran ekonomik oranda tutulan fiyatlar yatırımcıların projeye olan ilgisini artırırken, kesintisiz deniz manzarasına hakim bir noktada yükselen Bizim Evler Güzelce’de 2+1 daireler 440 bin TL’den başlıyor. Kredili alımlarda ise 60 ay 0.69 vade oranıyla ödeme seçeneği yatırımcılara sunuluyor. Güzelce Marinası ile Marmara Denizi’nin ışıltısı bir çok  dairede hissedilecek şekilde tasarlanan Bizim Evler Güzelce, birçok özelliği ile önemli bir yatırım aracı olarak dikkat çekiyor.

Deniz manzaralı ferah daireler

Yüksek standartlarda yaşam vadeden ve her zevke hitap eden konut seçeneklerinin sunulduğu Bizim Evler Güzelce, bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlanıyor. Dairelerin kesintisiz deniz manzarasına sahip olduğu projede; 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip konut seçeneği yer alıyor. 3 metre tavan yüksekliğine ve geniş balkonlara sahip daireler alıcılarına konforlu ve ferah bir yaşam alanı sunmak için planlandı. 

Dört mevsim sosyal yaşam alanları sunuyor 

E-5 cepheli cadde üzeri dükkanlarıyla bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan proje, zengin sosyal donatı alanlarıyla da öne çıkıyor. 60 bin metrekarelik alanın peyzaja ayrıldığı Bizim Evler Güzelce’de, özel dizayn edilen bisiklet yolu ve koşu parkurunun yanı sıra; iki adet sosyal tesis, dört mevsim kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, çocuk oyun alanları, futbol, voleybol ve basketbol sahaları bulunuyor. Ayrıca site sakinlerinin günün yorgunluğunu atabilecekleri oyun salonları, göl kafe, yürüyüş yolları, mescit, çok maksatlı salon ve kreş projede yer alıyor.

Ulaşımın merkezinde bir proje 

Yüksek yatırım potansiyeline sahip proje ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alıyor.  İstanbul’un en işlek ulaşım aksında konumlanan ve toplu ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede bulunan Bizim Evler Güzelce, E-5 Otoyolu’nun yanı başında yükseliyor. 5 yıldızlı tatil köyü konseptinde geliştirilen projede inşa çalışmaları sürüyor.