İkiel Yapı

1992 Yılında İsmail Ekşi ve Tahsin Yıldırım ortaklığı ile İstanbul Erenköy’de kuruldu. İlerleyen zaman zarfında, değişen müşteri taleplerine cevap vermek amacıyla, 2000 yılında ortakların ikinci firması olan İkiel Yapı ve Dekorasyon Ürün. San. Tic. Ltd. Şti kuruldu.

İkiel şuan yenilenen ve genişleyen ürün yelpazesiyle, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ürün gamı zenginleştirilmesi hedefi başarıyla gerçekleştirilmiş, müşteri odaklı hizmet vermek suretiyle, piyasanın rekabet şartlarında kendisini çok farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Genel olarak ürün yelpazesinde, yerli ürünlerin sayısı azaltılarak ithal ürünlere ağırlık verilmiştir. Seçkin dünya markalarını 750 m2’yi bulan yenilenmiş showroom’larında müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

İkiel showroom’ları, müşterilerinin dekorasyon anlamında ihtiyacı olan her alanda, taleplerinin karşılanabildiği, hizmet ve çözüm üretme noktasında tüm desteğin sağlandığı, rahat vakit geçirilebilen, ferah mekânlardır. Giderek artan bir ivmeyle, ürün gamında yer alan markaları, seçkin projelere de kullanımını sağlamak üzere İkiel tüm altyapısını tamamlamıştır.

İkiel hep iyiyi, daha iyiyi sunmak için kendini geliştirerek, değişime ayak uydurarak yoluna devam edecektir.

  • Caddebostan mah .Operatör Cemil Topuzlu Cad. No: 54 / 1/A 34730 KADIKÖY İSTANBUL TÜRKİYE
  • Tel: +90 216 386 95 40 (Pbx)
  • Fax: +90 216 386 95 41
  • info@ikielyapi.com.tr
  • www.ikielyapi.com.tr