İlhan Erdal: Bazen ihtiyaç 2+1 olabilir

Safe Yapı ve Tona İnşaat ayrıcalığı ile Beytepe’de yükselen Duru Beytepe’nin tam anlamıyla rezidans kavramını dolduran bir proje olduğunu anlatan Tona Yapı ve Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal, şunların söyledi: “Hem yatırım hem de oturum için konut almak isteyen vatandaşlarımız, son zamanlarda daha çok 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yöneliyor. Rezidans projelerini farklı kılan ise; sunmuş olduğu sosyal imkânlar ve yaşam alanları oluyor.”

Duru Beytepe projesinin, Nisan 2020’de teslim edileceğini hatırlatan Erdal, “Duru Beytepe rezidans ayrıcalığını hissedebileceğiniz çok amaçlı bir proje” dedi.

“Rezidans kavramının da ötesinde”

83 metrekareden başlayan 2+1 seçenekleri ile kullanılabilir net yaşam alanı sunduklarını kaydeden İlhan Erdal, Duru Beytepe projesinin oldukça kompakt ve keyifli bir proje olduğunu söyledi. Erdal, sözlerine şunları ekledi: “Değişen hayat standartları ve yaşam tarzı insanları daha kullanışlı alanlara yönlendiriyor. Bu yönelişin sebebi olarak ise karşımıza; kaliteli ve güvenilir hizmet, lüks donanımların yanı sıra sunulan sosyal imkanlar çıkıyor. Duru Beytepe hem sunmuş olduğu yaşam alanı hem de sosyal alanları ile fark yaratıyor.”

“Başkent manzarası ayaklarınız altında”

Her dairenin bünyesinde barındırdığı kış bahçesi seçeneği ile doğa ile kucaklaşma imkânı sunduğunu da anlatan İlhan Erdal, “Kaliteli ve net alan sunuyoruz. Evde hiç kullanmadığınız alanları projede görmeniz mümkün değil .Bağımsız mutfak detayı 2+1 projemizin değerine değer katıyor. Balkona çıktığınızda sizi peyzaj mimarisi ve Başkent kucaklıyor” ifadelerini kullandı. Ödeme seçenekleri ile de konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara kolaylık sunduklarını anlatan Erdal, “Yüzde 5 peşinat ile ev sahibi yapıyoruz” dedi.