ISITAN MAKİNE SANAYİ VE TİC. A. Ş.

35 Yıldır Sac İşleme Makineleri imalatı yapan Isıtan Makina San. Tic. A.Ş.. dünya çapında müşterileri tarafından tanınmaktadır.

İmalat hattımız Silindir Makinaları, Kordon Makinaları, Kenet Makinaları ve Daire Sac Kesme Makaslarından oluşmaktadır. Son iki yılda imalatımızı; Profil ve Boru Bükme makinaları, Hidrolik yatay Presler, Hidrolik Köşe kesme makinaları, Kollu ve Motorlu Caka makinaları, Kollu Makaslar, İz Makinaları ve Boru Kurtağı Açma Makinaları ile genişlettik. Ana düşüncemiz ürünlerimizin kalitesini yükseltmek, kapasitesini arttırmak ve müşterilerimize kullanışlı, modern dizaynlı ve Avrupa Birliği standartlarına uygun makinalar sunmaktır.

Tecrübeli pazarlama depatmanımızla 15 seneden beri İspanya, Yunanistan, İngiltere, Hollanda, Danimarka, Portekiz, İtalya, Mısır, İsrail, Singapur, Almanya, Avustralya ve ABD-ye ihracat yapmaktayız. Makinelerimizi deneyimli mühendislerimizin kontrolünde üretmekte ve kalite firmamızın ana düşüncesini oluşturmaktadır. Sac işleme makineleri konusunda ihtiyaç duyduğunuz her türlü konuda bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

  • HOSAB 8.Cadde No:1 Hasanağa, Nilüfer – 16169 Bursa / TÜRKİYE
  • +90 (224) 245 89 88 (pbx) 
  • +90 (224) 245 91 09 
  • satis@isitan.com
  • www.isitan.com