Kahire Uluslararası Ahşap ve Ağaç İşleme Makineleri Konferansı

8-11 Aralık 2017 tarihleri arasında Kahire’de düzenlenen Kahire Uluslararası Ahşap ve Ağaç İşleme Makineleri Fuarı’nın Mısır Mobilya İhracat Konseyi ile işbirliği içinde, “Mobilya ve Ahşap Ürünleri İmalatı ….. Fırsatlar, Zorluklar, Çözümler ve Çözümlerve Dördüncü Endüstriyel Devrime Karşı Küresel Yönlendirme 4.0 ve Mısır Ürünlerinin Rekabet Gücü Üzerindeki Etkileri “ başlıklı bir konferans düzenliyor.

Kahire Uluslararası Ahşap ve Ağaç İşleme Makineleri Konferansı, bir yanda mobilya endüstrisi, diğer tarafta mobilya endüstrisi liderlerinin yer aldığı tüm dünyadan endüstri profesyonelleri ile devlet kurumları arasında tartışmalara ev sahipliği yapan bir dizi panelden oluşuyor. Konferans, endüstriyi ve küresel pazarlardaki rekabetçiliği geliştirmek için mobilya endüstrisinde modern teknolojilerin kullanımı hakkında katılımcıların farkındalığını arttırmayı hedefliyor.

Konferans ayrıca, kereste ticaretinde, meşruiyet ve sertifikalar da dahil olmak üzere son gelişmeleri keşfetmek ve geliştirmek, ayrıca mobilya tasarımı ve imalatında en yeni teknik çözümleri uygulamak için daha fazla profesyonelle çalışmanın gerekliliğini vurgulamayı amaçlıyor.

Mobilya ve ahşap ürünleri imalatçıları, dekorasyon mühendisleri, danışmanlar ve inşaat şirketlerinin üreticilerinden oluşan bir kitleyi hedef alan konferans, Mısır’daki mobilya ve ahşap ürünleri endüstrisinin karşılaştığı zorlukları, üreticiler ve ilgili devlet kurumları arasındaki bir dizi forumla gündemeye taşıyacak. Bunun yanı sıra konferans, dördüncü nesil teknolojiye ve Mısır’daki mobilya endüstrisi üzerindeki etkisine odaklanıyor çünkü Mısır ürünlerinin uluslararası pazardaki rekabet gücünü korumak için 4G teknolojisinin kullanılması kısa sürede zorunlu hale gelecek.

İngilizce olarak gerçekleşecek programla ilgili daha detaylı bilgi için http://www.cairowoodshow.com/conference.html adresini ziyaret edebilirsiniz.