Kalekim, 3401 İZOBLOK 2K+ ile su yalıtımında etkili sonuçlar doğuruyor

Su basıncına yüksek dayanıklılık gösteren, kolay uygulanabilen, ekstra esnek su yalıtım malzemesi 3401 İzoblok 2K+, sürekli su ile temas eden ve toprak altında kalan beton yüzeylerin için geliştirildi.

 

Türkiye yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim’in sürekli su ile temas eden mekanlarda uygulanmak üzere geliştirdiği ekstra esnek su yalıtım malzemesi 3401 İzoblok 2K+, tüketici ve profesyonellerin en çok tercih ettiği vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor.

 

Esnek yapısıyla ve çatlak köprüleme özelliğine sahip olan 3401 İzoblok 2K+, rötre çatlaklarını köprüler ve düşey yüzeylerde sarkma, akma yapmaz. 4 mm kalınlıkta 7 bar su basıncına dayanıklılık gösteren 3401 İzoblok 2K+, uzun yıllar sonra bile ilk günkü özelliklerini korur.

 

3401 İzoblok 2K+, sürekli toprak altında kalan ve sürekli su ile temas eden yatay ve düşey yüzeylerde, yeraltı otoparkları ve bodrumlarda, iç ve dış mekanlarda, beton ve sıva gibi mineral yüzeylerin su yalıtımında ve polistiren ısı yalıtım plakalarının yapıştırılmasında etkili sonuçlar veriyor.