KALEKİM’DEN UV’YE MARUZ KALAN AÇIK ÇATI VE TERASLARA ÖZEL ÇÖZÜM: ‘3131 ELASTİKOR’

Her yapıya özel ürünler hayata geçiren Kalekim, UV ışınlarına maruz kalan çatı ve teraslar için geliştirdiği 3131 Elastikor ile uzun ömürlü su yalıtımı sağlıyor.

Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim, geliştirdiği yenilikçi ürünlerle profesyonellerin ve tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Kalekim’in elastik su yalıtımı malzemesi 3131 Elastikor binaları, çatı ve terasları koruma altına alıyor.

Elastikor ile UV ışınlarına yüksek dayanıklılık

Akrilik esaslı yapıya sahip olan Kalekim 3131 Elastikor, binaların dış cephelerinin, çatı ve terasların, çatlak, saçak ve baca dipleri gibi detayların yalıtımında uzun ömürlü yalıtım imkanı sunuyor. UV ışınlarına yüksek dayanıklılık gösteren ve etkin su buharı geçirgenliği olan Elastikor, özellikle yazlık evlerde tercih ediliyor.

Kolay uygulama, düşük maliyet

Kolay ve düşük maliyetli uygulama imkanı bulunan 3131 Elastikor düşük sıcaklıklarda bile esnekliğini korumayı sürdürüyor. Uygulama alanlarında mükemmel sonuç veren Elastikor Kale Renk Ustası’nın 144 renginde renklendirilebilirken, aynı zamanda üzeri boyanabiliyor.

Esnek yapısıyla üstün yalıtım sağlayan 3131 Elastikor, korozyonu önleyerek depreme karşı kalkan görevi de görüyor. Kalekim garantisiyle sunulan yenilikçi ürün zorlu iklim koşullarında uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sağlıyor.