Kalekim’e Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü

Yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim, Aon Hewitt tarafından verilen ‘Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü’nün sahibi oldu. 2016 yılında da “Aon Best Employer” En İyi İşyeri- ünvanını aldıklarını belirten Kalekim Genel Müdürü Altuğ Akbaş, “Çalışan bağlılığında elde ettiğimiz sürdürülebilir başarı bizi gururlandırıyor” dedi.

 

Aon Hewitt’in 2017 yılı Aon Best Employers – Türkiye’nin En iyi İşyerleri Programı çerçevesinde “Aon Best Employer” ödülleri, 8 Mayıs’ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Bu yıl 11. kez gerçekleştirilen törende, Aon Hewitt ile birlikte yaptıkları bağlılık araştırması sonuçlarında, yaptığı çalışmalarla bir önceki döneme göre çalışan bağlılığı skorunda ve çalışan deneyimini etkileyen (kariyer olanakları, eğitim ve gelişim imkânları, marka gibi) diğer iş unsurlarında istikrarlı gelişme göstereren Kalekim “ Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü” almaya hak kazandı.

 

Aon Hewitt’ten Kalekim’e İkinci Ödül

Geçen yıl “Aon Best Employer” – En İyi İşyeri ödülünü bu yıl ise ‘Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü’nü kazanmaktan gurur duyduklarını belirten Kalekim Genel Müdürü Altuğ Akbaş, “Çalışan bağlılığı sağlamada kıldığımız sürdürülebilir başarı bizi gururlandırıyor. Çalışan bağlılığı deyince sadece aynı şirkette uzun yıllar çalışmak algılanmamalı. Çalışanın verimliliği, üretkenliği, kişisel gelişimi, iş ve özel yaşam dengesi gibi bir çok olgu değerlendirilmeli” dedi.

 

Akbaş “Sektöründe açık ara pazar lideri olan bir şiketin mensupları olarak tüm kademelerinde uyum ve işbirliği içerisinde çalıştığımızı belirtebilirim. Oluşan bu pozitif hava bizden tüm paydaşlarımıza da yansıyor” diye sözlerine devam etti.