KANON YAPI OTOMASYON ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

KANON YAPI OTOMASYON ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1998 yılında Bursa’da faaliyetine başlamış, dünden bugüne deneyimli ve nitelikli kadrosu ile akıllı ve yenilikçi çözümler üretmektedir.

Kanon Yapı belirlediği misyon ve vizyon doğrultusunda sürekli gelişen ve kendisini yenileyen bir firma olarak dürüst çalışma ilke ve prensipleri çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.Ürün ve hizmetlerin en kısa sürede müşterilere ulaştırılması sürekli teknik destek ve satış sonrası hizmet vermektedir.

Sürekli müşteri memnuniyeti ve sürekli kalite ile bugüne kadar sayısız ve çok önemli projelere imza atan firmamız, müşterilerine verdiği hizmetin kalitesini sürekli arttırmaktadır.

Müşterilerimizin karar verme, satın alma ve teslimat sonrası süreçleri sırasında, her seviyedeki ihtiyaçlarını karşılayacak ve işlerini kolaylaştıracak ürün ve hizmetlerimizle istikrarlı ve kalıcı bir firma olmayı sürdürmekteyiz.

KANON LTD. ŞTİ. kapı otomasyon konusunda yalnızca imalat ve montaj yapmamış; aynı zamanda müşterilerine projelerinde mühendislik hizmeti konusunda da yardım ve yönlendirmede bulunmaktadır.

Adres : Veysel Karani Mh. İnönü Cd. No:420 Osmangazi / Bursa
Telefon : (+90 224) 216 11 33 – 216 11 34
Faks : (+90 224) 216 11 99
E-Mail : info@kanonkapi.com

www.kanonkapi.com