Karaca ile aşk dolu mutfaklar…

Tasarımın şıklıkla buluştuğu, sofraların ve mutfakların vazgeçilmez markası Karaca, bu sevgililer gününü, birbirinden güzel küçük ev aletleriyle karşılıyor. Pembe renginin tonlarıyla romantizmi sembolize eden küçük ev aletleri, bu özel günde de hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Karaca’nın modern ve şık tasarımlarıyla, Sevgililer Günü’nde hediye derdiniz son buluyor. Çay makinesi, ekmek kızartma makinesi, Future Granit tost makinesi, Blendfit 4’ü 1 arada ve Prochef seçenekleri; kullanım kolaylığı sağlayarak, bu özel günde sevdiğinizle daha fazla zaman geçirmenize yardımcı oluyor.

14 Şubat sabahı romantik bir kahvaltı için, çay makinesi ile sevdiğinizle birlikte yudumlayacağınız harika çaylar demlerken, ekmek kızartma makinesi ve Future Granit tost makinesi ile lezzetli kahvaltı masaları hazırlayacak, güne romantik başlayacaksınız.

Bu özel günün akşamı sevdiğine farklı sürprizler yapmak isteyenler için Blendfit 4’ü 1 arada; pratik, eğlenceli ve sağlıklı lezzetler hazırlamayı kolaylaştırıyor. Sebzelerden spagetti ve cips yapılmasını sağlayan bu elektrikli spiral rende ile romantik akşama hafif bir başlangıç yapacak, Prochef stand mikseri ile hazırlayacağınız birbirinden lezzetli kek, kremalı ya da sütlü tatlılarla akşama tatlı bir kapanış yapacaksınız.

Unutulmaz bir 14 Şubat için Karaca’nın bu romantik küçük ev aletleri ile sevdiğinizle paylaşacağınız daha çok şey var!