Kärcher’den Sıcak Su Jeneratörü Kampanyası!

Basınçlı yıkama makinelerinin mucidi Kärcher, HG 64 ve HG 43 Su Isıtma Jeneratörleriyle basınçlı yıkama makinelerine sıcak su fonksiyonu ekliyor ve temizleme gücünü artırıyor. Üstelik Kärcher yeni kampanyası kapsamında Su Isıtma Jeneratörleri HG 64’ü 9650 TL yerine sadece 4550 TL’ye, HG 43’ü ise 8650 TL yerine sadece 4050 TL’ye sunuyor. Kärcher’in Su Isıtma Jeneratörleri basınçlı temizleyicinin çıkışına kolayca bağlanarak sıcak su sağlıyor. Bu sayede temizlik süreleri kısalırken temizliğin kalitesi de artıyor.

 

İster basınçlı ister basınçsız olsun, sıcak suyun soğuk sudan daha etkili temizlik sağladığı bir gerçek. Kärcher de Su Isıtma Jeneratörleriyle basınçlı yıkama makinelerine sıcak su fonksiyonu ekliyor. Alman temizlik devi, basınçlı yıkama makinesi sahiplerine özel yeni kampanyası kapsamında da HG 64’e 9650 TL yerine sadece 4550 TL’ye, HG 43’E ise 8650 TL yerine sadece 4050 TL’ye sahip olma fırsatı veriyor.

 

Mikrop öldürme etkisi artıyor

 

HG 64 ve HG 43 Su Isıtma Jeneratörleri, her marka basınçlı yıkama makinesine kolayca bağlanarak sıcak su sağlıyor. 80° C’lik sıcak su, temizlik süresini kısaltırken mikrop öldürme etkisini de artırıyor. Üstelik sıcak su yağların, greslerin ve yağlayıcıların da daha etkin çıkarılmasını sağlıyor. Dayanıklı kasalarıyla şantiye, fabrika gibi ağır işlerin yapıldığı ortamlar için ideal olan HG 64 ve HG 43, Kärcher’in güvenlik teknolojisiyle de kullanıcısını en iyi şekilde koruyor.