Kenan Vardar İnşaat A.Ş.

Şirketimiz, 1987 yılında Aydın’ın İncirliova ilçesinde Zirai İlaç Bayii olarak tarım sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. O zamanlardan itibaren ürün ve hizmet yelpazesini ihtiyaçlara ve müşterilerinden gelen isteklere göre genişleterek 1995 yılında şirketleşmiş ve SERA TARIM İNŞAAT TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ismini almıştır. Şu anda başta tarımsal danışmanlık olmak üzere proje, etüt, planlama ve ziraatın her alanında hizmet vermektedir.Her gün daha iyiyi, daha kaliteliyi üretmenin hevesi ve heyecanı ile çalışan 12 kişilik yaratıcı, üretici, deneyimli kadrosundan aldığı güven ve enerjiyle yarınlara güvenle yol almaktadır.
Aydın Modern Sulama, gerek Tarım Market gerekse Sulama Market olarak yüksek performans, özverili çalışma anlayışı, uzun ömürlü düşük işletme maliyetli ürünleri ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile profesyonel ve modern çiftçinin tercihi olmaya devam edecektir.
Şirketimiz, ziraat bankasının anlaşmalı bayisi olup % faizle 5 yıllık damlama sulama kredisinden yararlandırmaktadır, ayrıca tarım bakanlığının damlama ve yağmurlama sistemlerine vermiş olduğu % 50 hibe projesinden yararlandırmaktadır. Şekerbank ile de projelerimize anlaşmalı zirai kredi sağlamaktayız.

Önümüzde uzun vadede bizi bekleyen birçok fikir ve projemiz olmasına karşın, öncelikli hedefimiz yeni fabrikamızla daha da büyüyen şirketimizi tanıtmaktır. Bizim için ön planda olan eski ve yeni, potansiyel tüm müşterilerimize daha iyi kendimizi ve hizmetlerimizi tanıtabilmek, tanıştırabilmek ve güzel ilişkilerimizi sürdürebilmektir. Müşteri memnuniyetinde kendimizle yarışarak bunu daha da üst seviyelere çıkarmak bizim için çok önemlidir.

  • İzmir Bulvarı No:745/2(DSİ Bölge Müdürlüğü Yanı) Efeler / AYDIN
  • Telefon : +90(256) 585 55 61
    Fax : +90(256) 219 30 31
    GSM : +90(256) 585 55 61
     Email : kenanvardar@kenanvardar.com.tr
    Web :  www.kvinsaat.com