Koçkaya Isı San. Tic. Ltd. Şti

Koçkaya Isı San. Tic. Ltd. Şti ; sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça sözettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir.

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “kalite” , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.
Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.

Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar Koçkaya Isı San. Tic. Ltd. Şti Firması’na duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz.

Adres
:
İstasyon Mah. Fabrikalar Çıkmazı Sok. No:3 Tuzla/ İstanbul
Tel
:
+90 (0216) 395 65 13
Gsm
:
+90 (0505) 120 44 02
Fax
:
+90 (0216) 395 68 74
E-mail
:
info@kockayaisi.com.tr  –  www.kockayaisi.com.tr