KOMTAŞ TEKNİK MAKİNE OTOM. İÇ VE DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

2000 yılında Konya’da Hassas Tutucu Takım ve iş bağlama sistemleri ile üretime Başlayan firmamız, Komtaş Makine Markası ile üretimine devam etmektedir.

Firmamızda üretilen ürünler TSE ve yabancı standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Hiçbir başarının tesadüflere dayalı olmadığının bilincinde olan hepimiz gibi, bizlerde siz değerli müşterilerimize, en iyiyi en uyguna sunabilmek için gece-gündüz aralıksız olarak çalıştık. Alanında uzman bir kadro ile;

Hidrolik Aynalar, Pnomatik Aynalar, Hidrolik Ayna Ayakları, Hidrolik Ayna Flanşları, Üniversal Ayna Flanşları, CNC Torna Çubuk Çekicileri, CNC Torna Takım tutucuları, CNC Dik Torna Takımları, Makine Mengeneleri, Hassas Döner Puntalar , Şapkalı Döner Puntalar, Hassas Boru Puntaları, Sabit Puntalar, CNC Torna Redüksiyon Kovanları, Özel Tutucu Takımlar ve Bağlama Sistemlerini titiz ve özverili bir çalışma ile kaliteli hammadde ve kaliteli makineler kullanarak, kalite güvence birimlerinin onayından geçtikten sonra sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Avrupa standartlarında üretim ve satış yapan Komtaş Makine ileriye dönük olarak yurt içinde olduğu gibi yurt dışı pazarında da Kaliteli bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.
Sürekli gelişme ve başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile, sektörde gelişen teknoloji paralelinde kaliteli ve kusursuz bir hizmet anlayışı ilkemizle, sizlerden aldığımız pozitif eleştirilerle kısa zamanda performansımızı artırarak ülke çapına bir marka olduk.

Fevzi Çakmak Mah. 10761 Sk. No: 4/D 42050 Karatay – KONYA / TÜRKİYE

info@komtasmakine.com.tr

+90 (332) 502 01 35

www.komtasmakine.com.tr