Konak Civata San. ve Tic. Ltd. Şti.

1980’li yıllarda aile şirketi olarak kurulmuştur. Aile şirketi olma özelliğini kullanarak kararlı bir dayanışma içinde geleceğe yatırım yaparak ve istikrarlı bir şekilde müşterilerine hizmet vererek bugünlere gelmiştir.

İlk dönemlerde yerli firmaların ürettiği cıvata,vida ve diğer bağlantı elemanlarının toptan ve perakende satışı ile işe başlamıştır. Daha sonra buna ithalatçı kimliğini de ekleyerek sektördeki yerini farklı bir boyutta almıştır. İlerki yıllarda müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda imalata başlamıştır. 2000 yılında 4 makine ile başladığı üretimine şimdilerde 30’u aşkın makine parkuru ve 1000 m2 kapalı alanı olan bir tesise dönüştürmüştür. Her türlü vida , cıvata ve matkap uçlu vida ‘nın yanı sıra müşterilerden gelen istekler doğrultusunda özel imalat yapılmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ile vida ve diğer tüm bağlantı elemanları hakkında müşterilerin tüm sorun ve sorularına en uygun ve en hızlı çözümler üretebilmek bu konudaki ayrıcalığını ön plana çıkarmıştır.

     İmalatçı kimliğimizle yurt içindeki kaliteli bağlantı elemanı kullanımını arttırarak müşterilerimize destek olup ihracatımızı en kısa sürede üst seviyelere çıkartmak ana hedefimizdir.

     Kuruluşundan itibaren kaliteden ödün vermeden günün koşullarına uygun satışlarla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak bütün sektörlere hizmet vermektedir.

  • Adres: 4.Levent Oto Sanayi Sitesi, Barbaros Cd. No: 64 4. LEVENT / İSTANBUL
  • Tel:  (212) 284 25 50 (PBX)
    Fax: (212) 284 21 72
  • info@konakcivata.com
  • www.konakcivata.com