Konya Yolu’nda cadde ruhu hayat buluyor

Konya Yolu’nda hayata geçen Yıldırım Kule projesinin ofisleriyle olduğu kadar cadde mağazaları ve dükkanlarıyla da adından söz ettireceğini söyleyen Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, “Toplamda 46 bin metrekare inşaat alanının 21 bin metrekaresini ticari alan olarak tasarladık. Yıldırım Kule ’de cadde mağaza olarak ayırdığımız kısım 8 bin metrekare. 250 metrekareden 2 bin 500 metrekareye kadar cadde mağaza ve dükkan seçeneği ile Yıldırım Kule ’de kazanç ve akıllı yatırımın kapılarını aralıyoruz” açıklamasında bulundu.

Dünya markaları Yıldırım Kule’de

Konya Yolu cepheli 13 cadde mağaza ve Gökkuşağı Cadde cepheli 12 dükkanın Yıldırım Kule’de yer aldığını hatırlatan Zafer Yıldırım, “Özsüt, Volvo, Autowax, Cepax, SshangYoung Boran Otomotiv gibi prestijli ve güvenilir firmalar ile anlaştık. Dünya devi bir kahve markası olan Starbuck ile de Türkiye’nin en büyük şubesine ev sahipliği yapmak için anlaşma sağladık. İki kurumsal mobilya firmasıyla görüşmelerimiz devam ediyor. Gökkuşağı cadde cepheli dükkânlarımız için bir marketler zinciri ve bir de kuru temizleme firması ile görüşüyoruz” dedi.

Kiralanabilir sınırlı sayıda cadde mağaza kaldığının da altını çizen Zafer Yıldırım, sözlerine şunları ekledi: “Anlaşma sağlayacağımız firmaları seçerken kaliteli hizmet noktasından ödün vermiyoruz. Cadde mağazalarımızda bu çizgiyi koruyarak birçok sektörü bünyemizde barındırmayı amaçlıyoruz.”