KOYUNCU TAKIM TEZGAHLARI MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Koyuncu takım tezgâhları; cnc ve üniversal takım tezgahları, yeni ve ikinci el makina alım ve satımı, metal ve saç işleme makineleri ithalatı satışı konusunda kalite ve güven odaklı hizmet veriyor.
Firma genel müdürü Himmet Koyuncu, sanayicilerin takım tezgahları teminindeki  sıkıntılarını görerek 2006 yılı ortasında koyuncu takım tezgahları sanayi ve ticareti RAHMETLİ HASAN KOYUNCU ile kurduklarını dile getirdi. Koyuncu “ firmamız profesyonel kadrosu ve teknik ekibiyle, cnc ve üniversal takım tezgâhları, yeni ve ikinci el makine alım ve satımı, metal ve saç işleme makineleri ithalat konusunda hizmet vermek üzere sektördeki yerini almıştır.” dedi.

Türkiye genelinde pek çok bayiliklerinin bulunduğunu ifade eden Koyuncu, Aksüt Eksantrik Pres Makineleri (Kahramanmaraş ), Özen Vidalı ve Pistonlu Hava Kompresörleri( Konya ), Özen Gazaltı ve Tozaltı Kaynak Makineleri ( Konya ), Akyapak Silindir-Boru Bükme Makineleri (bursa) ,Sevindik Matkap ( Adana ) , Durma Şerit Testere, Durma Profil Bükme Makineleri, Durma Boru Bükme Makineleri, Durma Silindir Bükme Makineleri, Durma Daire Kesme Makineleri, Durma Kordon Makineleri ( Bursa ) , Durma Abkant Pres Giyotin Kesme Makineleri ( Bursa ) , Özkal Makina ( İstanbul ) , Hürsan Hidrolik Presleri (Konya) , Cematek Abkant Pres Makinaları ( Ankara ) , bayiliklerinin yanı Sıra Konya, Antalya, Eskişehir, Karaman, Aksaray, Nevşehir, Niğde, Kayseri, Kırşehir, Yozgat, Hatay, Mersin ve Gaziantep bölgeleri bayiliklerinin kendilerinde olduğunu belirterek bundan gurur duyduklarını dile getirdi.

Yeni bir firma olmalarına rağmen 2009 yılı hedeflerini aştıklarını 2010 yılı ocak ayı başında taşındıkları 500 mt kapalı alanı olan showroomunda tezgah vitrini çeşitliliği açısından siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet vermekteydi 2015 ocak ayı itibari ile 1000 mt olan sowroommumuzda hizmet vermeye devem edecek olmanın mutluluğunu yaşamaktadırlar. Koyuncu, buradaki en büyük etkenin müşterilere kaliteli ve güvenli hizmet sunmalarının yanı sıra, satış sonrası teknik hizmetlerle bu sürecin desteklenmesi olduğunu kaydetti. İleriye dönük hedeflerini başında sanayicilerin teknik sıkıntılarını çözerek ar-ge çalışmalarıyla da gelişen dünya teknolojisini yakından takip etmek ve bunları müşterileri ile paylaşmak olduğunu belirten Koyuncu şöyle devam etti : “ Hizmet anlayışımız ve prensiplerimizden ödün vermeden değerli sanayicilerimizin yanında olmayı ilke edindik. Kalite anlayışı doğrultusunda birinci önceliğimiz müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Müşterilerimizin, tedarikçilerimizin bize duydukları güveni sürekli geliştirerek, dürüst, kaliteli ve ekonomik hizmeti, teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Müşteri taleplerini taahüt edildiği şekilde zamanında teslim ettiğimiz kaliteli ürünlerimiz, hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak istiyoruz .

ADRES: Fevzi Çakmak Mahallesi Gülistan Caddesi Aspak Sanayi Sitesi No:82 Karatay / KONYA
TEL:+90.332 345 0 800
FAX: +90.332 345 0 802
E-MAIL: koyuncu@koyuncumakina.com

www.koyuncumakina.com