Kuleli Evleri Poyraz II projesinin teslimatı başladı

Yaklaşık yarım asırlık, köklü, dinamik ve yenilikçi yapısıyla sektörde varlığını sürdüren Yıldırım Yapı Grubu, Bomonti’nin kentsel dönüşüm sürecine öncülük etmeye devam ediyor. Kuleli Evleri, İstanbul’un parlayan yıldızlarından Bomonti’de yükselen Poyraz II projesiyle İstanbul’un merkezinde aktif yaşam imkanı sunuyor. 2016 yılının ikinci çeyreğinde inşaatına başlanan ve Şubat 2018 itibarıyla ev sahiplerine teslimatı gerçekleştirilen Kuleli Evleri Poyraz II, şehir hayatının monotonlaşan yapılarına sürdürülebilir bir ortak hayat avantajı sunuyor.

Hayatın keyiflerini ikiye katlayacak yaşam alanları ve dış mimarisindeki modern çizgileriyle de dikkat çeken Kuleli Evleri Poyraz II, projesinin teslimatıyla ilgili olarak Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım, “Yıldırım Yapı Grubu olarak ‘Kuleli Evleri’ markasıyla hayata geçirdiğimiz Poyraz II projemiz ile kentsel dönüşüm kapsamında yenilediğimiz Bomonti bölgesine değer katmaya devam ediyoruz. Eğlence ve sosyal yaşamı bir arada sunan Kuleli Evleri Poyraz II projemizi ev sahiplerine teslim etmeye başladık. Eski İstanbul ruhunu taşıyan çağdaş mimariye sahip balkon ve teraslı daire seçeneklerimiz ile sakinlerimize gerçek İstanbul’da yaşamanın keyfini sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Konum itibariyle her geçen gün değerine değer katan, kentsel dönüşümün modernleştirdiği İstanbul’un cazibe merkezi Şişli Bomonti’de yer alan ayrıcalıklı ve değerli proje, toplam 9 bin 920 metrekare inşaat alanı içerisinde 94 adet 1+1, 2+1 ve 3+1 normal ve dubleks olmak üzere prestijli ve farklı daire tipleriyle şehrin merkezinde yaşam lüksü sunuyor.