Kule’nin kapıları dostlara açılıyor

Yıldırım Kule bir ilke imza atarak; işe giderken “can dostlarından” ayrılmak istemeyenlere kapılarını açacak. Başlatacakları projenin detaylarını anlatan Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, “Birçok çalışan hatta ofis sahibi, işe giderken evcil hayvanlarından ayrılmak istemiyor. Biz de bu noktadan hareketle böyle bir projeye imza atmak istedik. Yıldırım Kule’de yerini alan yatırımcılarımız can dostlarından ayrı kalmadan işlerine gelebilecek” dedi. Başlattıkları proje ile hayvan haklarına dikkat çekmeyi amaçladıklarını anlatan Zafer Yıldırım; “7/24 çalışan ofislerin kapıları can dostlarımıza daima açık olacak” ifadelerini kullandı.

2018’e yakışır son 18 ofis

Son 18 ofis için; yüzde 18 peşin, 0 faiz, 18 ay vade kampanyası ile 2018 yılının taçlandırılacaklarını belirten Zafer Yıldırım, “Kampanyamız mart, nisan, mayıs ayı boyunca devam edecek. Ofis sahibi olmak isteyen yatırımcılarımıza sunacağımız kolay ödeme planlarıyla da fark yaratacağız. Yıldırım Kule hem lokasyonu hem de sunacağı sosyal imkanlar ile çalışma ortamınıza farklı bir bakış açısı sağlayacak” dedi.

Yıldırım Kule, bünyesinde barındıracağı cadde mağazalarıyla da çalışanlara yeni bir soluk getirecek, Özsüt, Volvo, Ssang Yong, Cepax, Autowax gibi firmaların yerini aldığı projede Starbucks’da yakında Başkentliler ile buluşacak.