Lamp 83 Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş.

1963 yılında temel aydınlatma gereçlerinin imalatı ile başlayan kurumsal faaliyet, zaman içerisinde evrilerek günümüzde globalleşen bir markaya dönüştü: LAMP 83.

“Doğru Aydınlatma“ motivasyonu ve tescilli sloganı ile başlayan kurumsal yolculuk, 50 yılı aşkın süredir, istikrar, gelişim ve güvenle sürüyor. 20. yüzyılın klasik ışık kaynaklarını verimli birer aydınlatma aygıtına dönüştürme çabamız; evrilerek 21. yüzyılda LED ışık kaynaklarının çok daha uzun ömürlü, verimli ve otomasyona yönelik kabiliyetlerinin klasik formlar dışında şekillendirilmesi işlevine dönüştü. LAMP 83 tüm bu süreç ve evrim içerisinde kendisini doğru konumlandırarak, kurumsal ve bireysel paydaşlarının desteği ile gelişimini, büyümesini ve globalleşmesini sürdürdü.

Bu çabaların sonucu olarak, LAMP 83 üretim ve sunum tesisleri 2015 yılında yeniden yapılandırıldı. Avrupa – Asya kıtalarını birbirine bağlayarak bu anlamda dünyanın en merkezi konumlarından biri olan İstanbul’un tam da kalbinde yapılandırılan yeni tesisimiz, 22.000.- m² ‘yi bulan üretim ve sunum alanları ve 1.000.000.- adet / yıl potansiyel üretim kapasitesi ile değerli müşterilerimizin ve sektör profesyonellerinin hizmetine sunuldu.

LAMP 83 bir yandan değişen, gelişen ve LED teknolojisi ile aslında yeniden başlayan yarışta öncü pozisyonunu sağlamlaştırır ve geliştirirken; diğer yandan toplam kalite, gelişmiş müşteri ilişkileri yönetimi ve stratejik yönetim gibi modern kurum ve süreç yönetim enstrümanlarını kullanarak, kurumun sunduğu hizmet, ürün ve sistem kalitesini hedef müşterilerinin arzuladığı doğrultuda geliştirmeye devam ediyor.

Ülkemizin en değerli markalarının yanında, global dünya markalarına da kurumsal – bütünleşik hizmet üretmeyi sürdürüyoruz. LED ile yeniden başlayan bu yarışta endüstriyel alanlardan, nitelikli konut projelerine kadar bir çok farklı proje tipinde uzman ekiplerimizle birlikte projelerinize fark yaratan, değer katan aydınlatma ve aydınlatma otomasyonu çözümlerini bir arada sunuyoruz. Ofisler, marketler, endüstriyel alanlar, hastaneler, alışveriş merkezleri, mağazalar, nitelikli yaşam projeleri ve ticari alanlarınız için dahili ve harici aydınlatma ürün, sistem ve otomasyon ihtiyaçlarınızı proje konseptinizle uyumlu ve enerji verimli hale getirebilmek için durmadan çalışıyoruz.

Yarım asırdır her türlü aydınlatma ve proje gereksinimlerinde güvenle LAMP 83’ü tercih eden bireysel ve kurumsal müşterilerimiz, kendisini titizlik ve özenle ayrıştıran LAMP 83’ün kendileri için yarattığı katma değer ve farklılıklardan faydalanmakta ve LAMP 83’ü güvenle tercih etmektedir.

 

  • Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No:22, 34775 Yukarı Dudullu / Ümraniye – İSTANBUL
  • Tel: 0850 433 83 83
  • Faks: 0216 540 83 00
  • info@lamp83.com.tr
  • www.lamp83.com.tr