LAMP 83’e Yapı Fuarı’nda büyük ilgi ve ödül…

41. Yapı Fuarı’nda, son teknolojiye sahip, yeni aydınlatma çözümleri ve çarpıcı ürünlerinin yanında sıra dışı standıyla da büyük ilgi çeken LAMP 83, Altın Mıknatıs “Stand Tasarım Ödülleri”nde, ITE Turkey Özel Ödülü’nün de sahibi oldu.

 

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda yurtiçi ve yurtdışından ziyaretçileri standında ağırlayan LAMP 83, sunduğu aydınlatma çözümleriyle birlikte aydınlatma yapılan mekan ve istenen fonksiyonlara göre tasarlanan uygulamaları 10 farklı bölümde sergilediği çarpıcı standıyla da fuarın ilgi odağı oldu. LAMP 83 standındaki tüm ürünlerin, özel aplikasyon üzerinden mobil cihazlarla kontrol edilebilmesiyle, ziyaretçilere aydınlatma otomasyonunun geldiği son noktayı deneyimleme fırsatı da sunuldu.

 

Stand Tasarım firması tarafından tasarlanan ödüllü standa gelen ziyaretçiler, LAMP 83’ün gerçekleştirdiği sıra dışı aydınlatma projeleri ile Argus Medya ile beraber yaratılan sanal gerçeklik teknolojisini görmenin yanı sıra, LAMP 83’ün Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği REGENT, SELUX ve GOCCIA firmalarının son teknolojiye sahip çözümleri de incelediler.

 

LAMP 83 Grup Satış Müdürü Serhan Acar, fuarla ilgili olarak, “Türkiye’de katıldığımıza tek fuar olan ve büyük önem verdiğimiz Yapı Fuarı’nı başarıyla tamamladık. Ziyaretçilerimizle, her geçen gün gelişen ve büyüyen LAMP 83’ün yeniliklerini paylaştık. Aydınlatmada bir devrim olarak nitelendirdiğimiz WIGGLE başta olmak üzere, yeni ürün ailelerimiz, insan odaklı aydınlatma uygulamalarımıza birlikte ofislere ve perakende sektörüne yönelik aydınlatma otomasyon çözümlerimiz büyük ilgi gördü ve standımızı gezen herkesin beğenisini kazandı. Bu seneki fuarda bize gurur yaşatan bir gelişme de, büyük emekler vererek ortaya çıkardığımız standımızla, ürünlerin teşhir yöntemi, fonksiyonlarının anlatılması ve standın satış ve pazarlamaya yönelik bir araç olarak kullanılmasıyla Altın Mıknatıs “Stand Tasarım Ödülleri”nde, ‘ITE Turkey Özel Ödülü’ kazanmamız oldu. Bizim açımızdan oldukça verimli geçen bu fuarda gördüğümüz yoğun ilgiden ve aldığımız olumlu tepkilerden son derece memnunuz. Fuar sonrası dönemi de en iyi şekilde değerlendirerek yakaladığımız fırsatları ve bağlantıları sonuçlandırmak adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.