LUPAMAT MAKİNA SANAYİ A.Ş.

Basınçlı hava sektöründe 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve sektördeki birçok yeniliğin öncüsü olan Lupamat, ilk olarak 1968 yılında pistonlu kompresör imalatına başladı. 

Daha sonra ki yıllarda ürün yelpazesini genişleterek, vidalı kompresörler, yağsız çalışan pistonlu kompresörler, Booster kompresörler, Scroll kompresörler, Benzinli kompresörler ve son olarak da 40 bar yüksek basınç kompresörünü imal etmeye başladı.

2000 yılında Dirinler ailesine katılan Lupamat grup bünyesinde yer alan diğer şirketlerle yapılan işbirliği sayesinde üretim kalitesinde de önemli ölçüde yol kat etti.

Grup bünyemizde 1952’de kurulan eksantrik-hidrolik pres imalatı yapan Dirinler Makine; CNC torna, CNC kolonlu işleme merkezleri ve çok amaçlı ve tamamen müşteriye özel imal ettiğimiz CNC makinaları üreten Dirinler Sanayi Makinaları ve üretiminin %80’ini rüzgar enerji sektörüne yönelik ihraç eden, dökme demir imalatı yapan Dirinler Döküm firmalarımız mevcut.

Bünyesinde bulundurduğu, konularında uzman ve dinamik takım arkadaşlarıyla birlikte yapılan çalışmalar ile üretimdeki kalite anlayışının yanı sıra servis-yedek parça ve teslim sürelerindeki müşteri memnuniyetinin en üst seviyelerde tutulması, Türkiye’nin en önde gelen kompresör firmasına yaraşır derecede sürdürülmektedir. Deneyimli AR-GE ekibiyle, yeni ürünlerle ilgili olarak da sürekli araştırma halinde olan Lupamat, Türkiye’de ilk defa yerli olarak imal ettiği pet şişe şişirme ve gıda tesisleri için geliştirilen 40 barlık yağsız (oil free) kompresörü ile yurtiçi ve yurtdışında da satışlarına başladı.

Atatürk Org. San. Böl. 10036 Sokak 
No:3 35620 Çiğli – İZMİR
info@lupamat.com
Tel: +90 232 376 87 10 (pbx)
Mobil : +90 532 776 90 61
Fax: +90 232 328 04 74

www.lupamat.com