Mantolamada uzmanlık verimliliği etkiliyor

Yazın serinlemek, kışın ise ısınmak için harcanan enerjinin azaltılması ve ekonomik olarak da tasarruf sağlanması için mantolama işlemi oldukça önem kazanıyor. Mantolama ile ısınma ve serinleme amaçlı kullanılan kombi, kalorifer, klima gibi cihazların sarf ettikleri enerji %50’e varan oranlarda azaltılabiliyor. Eğer binaların temel ve çatılarında da mantolama yapılmışsa bu oran %60’lara kadar çıkabiliyor. 192.000’i geçen kayıtlı hizmet verenle, 2000’i aşkın kategoride %98 memnuniyet oranıyla hizmet veren Armut, harcanan zaman, emek ve maliyetin karşılığını almak için mantolamanın işinde uzman profesyonellere yaptırılması gerektiğinin altını çiziyor. Hizmet alanların gerçek yorumları ve verdikleri hizmetin puanlanması ile hizmet sektörünü daha şeffaf hale getiren Armut, akıllı algoritması sayesinde web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden memnuniyeti yüksek mantolama ustalarına kolayca ulaşılmasını sağlıyor.

Doğru uygulanan dış cephe mantolama ile bina cephelerinin ısı ve nem transferi en aza ineceğinden binaların ömrünün de uzadığını hatırlatan Armut, bu işlem için en uygun zamanın ise ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarında +5 ile +30 derece arasındaki değerlerde olduğunu belirtiyor. Yağmurlu ve karlı havalarda mantolama işleminin yapılmaması gerektiğini, işlem yapılıyor ise durdurulması gerektiğini de ekliyor. Mantolamada malzeme kalitesi kadar, mantolamayı yapan ustanın uzmanlık düzeyinin de verimliliği doğrudan etkilediğini ifade eden Armut, işini garantiye almak isteyenlere ise işlemi yapacak ustanın daha önceden yaptığı işlerle ilgili gerçek yorumları incelemeyi tavsiye ediyor.

Portföyündeki hizmet verenleri özenli bir eleme sürecinden geçiren Armut, hizmet alanların gerçek yorumları ve verdikleri hizmetin puanlanması ile hizmet sektörünü daha şeffaf hale getiriyor. Armut’un akıllı algoritması da memnuniyeti yüksek hizmet verenleri ihtiyaç sahipleriyle buluşturuyor. Bu sayede güvenli ve kaliteli hizmet arayanların adresi olan Armut, websitesi ve mobil uygulaması üzerinden işinde profesyonel ustalara ulaşmayı kolaylaştırıyor.