Manzara Evleri yıl içinde teslim edilecek

Altın İnşaat, Mumcular’da geçtiğimiz yıl inşaatına başladığı Manzara Evleri projesinde sona doğru hızlı adımlarla ilerliyor.

Bodrum’a yerleşmek isteyenleri ve Bodrum’da yaşayanları bir araya getiren projelerinde öncelikle kaliteye ve güvene önem veren Altın İnşaat’ın sahibi Kemal Altun, 1994 yılından bu yana özenle hayata geçirdiği projeleriyle Özellikle Mumcular Mahallesi’ne kazandırdığı projeleriyle dikkat çekiyor.

Bodrum Merkezi’ne 30 kilometre uzaklıktaki Mumcular’da, çarşı, okul, pazar yeri, sağlık ocağı ve toplu taşıma merkezlerine yakın konumlandırılmış, aynı zamanda da gürültüden uzak ve doğayla iç içe bir yaşam olanağı sunuyor. Göl, doğa ve şehir manzaralı, güneş gören Manzara Evleri, depreme dayanıklı ve sağlam yapısıyla hem yaşayama, hem de yatırıma uygun olarak uzman bir ekip tarafından projelendirildi.

Daha önce gerçekleştirdiği yurt içi ve uluslararası projeler ile alıcısının güvenini kazanan Altın İnşaat, Güneş Evler, Mutlu Apartmanı, Konak Apartmanı ve Mavi Boncuk Evleri gibi projelerin ardından, yine A kalite malzeme ve usta işçilik ile inşa edilen Manzara Evleri projesini, 2018 yılı içerisinde teslim etmeyi planlıyor.

Daireler 195 bin TL’den başlıyor

Ekim 2018 tarihinde teslim edilmesi hedeflenen Manzara Evleri Projesi, üç kat ve dokuz daireden oluşuyor. Her biri 78 ile 90 metrekarelik 2+1 dairelerden oluşan dairelerde, birinci sınıf seramikler, birinci sınıf Camsan marka parkeler kullanıldı. Mutfaklarda Artema ve E.C.A. gibi sektörün önemli bataryalara yer verilirken, profesyonel yalıtım sistemleri de ihmal edilmedi. Binanın dış duvarları Avrupa’dan ithal edilen duvar blokları ile yalıtılırken, özel dış cephe boyası ile boyandı. Bloklarda alüminyum doğrama, girişlerde ise A kalite çelik kapılar tercih edildi.

Enerji Kimlik belgesi bulunan Manzara Evleri’nde merkezi sistem uydu anteni ve Telekom internet donanımı evde yaşayanları hayatını kolaylaşırken, iç duvarlarda alçı sıva saten boya ve kartonpiyer uygulaması yapıldı, salon tavanlarında asma tavan ve Led aydınlatma kullanıldı. Çatı ve dış yüzeylerde ısı, ses ve su yalıtım sistemleri uygulanan binada tüm detaylar titizlikle incelenerek alıcının hizmetine sunuldu. Bodrum’un içinde doğal yaşam hayali kuranların bu hayallerine kavuşmaları için Manzara Evleri, Altın İnşaat kalitesi ve güvencesiyle 195 bin TL ile 245 bin TL arasında değişen fiyat avantajları ile sunuluyor.