Mas İnterkom ve Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri

MAS İnterkom olarak ilkemiz teknolojiyi sadece yakından takip etmekle kalmayıp, teknolojik gelişmelerin de ışığında, yetişmiş insan gücü ve yaratıcılığı ile alanımızda yeni teknolojiler geliştirerek geleceği günümüze taşımaktır. MAS olarak görüntülü telefonlar ve görüntüsüz diyafon ve telefonlar, konuşma, interkom sistemleri modellerimize yeni diafon ve telefonlu modelleri de ekleyerek, sıva üstü ve sıva altı seçenekleri ile siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunmanın heyecanını yaşıyoruz.

MAS İnterkom firması olarak 1963 yılından bugüne kadar 47 yıldır bina otomasyonu üzerine tasarımı ve üretimi kendimize ait ürünlerimizin hem ülkemizde hem de dünyada satışına devam etmekteyiz.

İlkemiz teknolojiyi sadece yakından takip etmek değil, yeni teknolojiler geliştirmek geleceği günümüze taşımaktır. Yetişmiş insan gücümüz ve yaratıcılığımız bu yolda en önemli desteğimizdir.

Kendi bünyesinde, gelişmiş ekipmanlar ve teknikler ile Ar-Ge departmanındaki profesyonel mühendis ve teknisyenler tarafından tasarlanan her ürünümüzde hayatınızı güvenli ve kolay kılan  “MAS” markasına özgü özellikler görebilirsiniz.

MAS İnterkom Avrupa Birliği ülkeleri ve diğer birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. İhracat yapılan ülkelerin başında; Yunanistan, Portekiz, Bulgaristan, İrlanda, Suudi Arabistan gelmektedir. Yeni ürünlerimiz, yeni teknolojiler ve yeni ufuklarda, Türkiye’de ve Dünya’da adımızdan bahsettirmeye devam edeceğiz. Her geçen gün globalleşen dünyada henüz tanışmadığımız ülkelere yolculuğumuza hızla devam edeceğiz.

  • Genel Müdürlük : Defterdar Mh. Otakçılar Cd. No:80/57 Kar Plaza Eyüp -İstanbul
  • 444 8 605 |
  • Tel: 0212 576 43 79 – 0212 501 00 26 (pbx)
  • Faks: 0212 565 15 24
    www.masevotomasyon.com.tr