MEKANLARA AYRICALIK KAZANDIRAN TASARIM: BİEN SERAMİK MIA KOLEKSİYONU

Bien Seramik’in 2018 yılına ait en yeni koleksiyonlarından olan Mia, mermerin tüm soyluluğunu yaşam alanlarına konuk ederken,
sadeliğin ve doğallığın huzurunu yansıtıyor. Parlak, şık ve temizliğin
en iyi ifadesi Mia Koleksiyonu, yapılarda ilk akla gelen serilerden
biri olmaya aday

Çevreye duyarlı marka Bien Seramik’in 2018 koleksiyonları tasarımlarıyla öne çıkıyor. Yapı sektörüne zengin ürün portföyü ile farklı alternatifler sunan Bien Seramik, teknik porselen karo koleksiyonunda yer alan Mia Serisi ile mekanları benzersiz kılıyor.

60X120cm ebadında büyük ölçülerde beyaz renkte üretilen seri, mekanlarda bütünlük duygusunu hakim kılarken, aynı zamanda şık, sade ve ihtişamlı bir görünüm sağlıyor. Otellerde, avmlerde, plazalarda, yaşam alanlarında banyodan mutfağa, salondan yatak odasına kadar duvarda ve zeminde kullanım imkanı sağlayan koleksiyon mekanlara bir bütünlük kazandırıyor.

Parlak yüzeyi ve kolay temizlenme özelliği ile ön planda olan Mia Koleksiyonu doğanın mucizevi görünümünü size ait olan bir alanda yaratıyor.

Kaliteli hizmet anlayışı ve mekanlara kattığı değer ile adından söz ettiren Bien Seramik zengin ürün portföyü ile yapı sektörüne inovatif çözümler sunuyor.