Mekanlara şıklık katan proje halıları

Turizm ve eğlence sektöründe faaliyet gösteren büyük mekânlar için estetik çözümler sunan Confetti duvardan duvara proje halıları, güvenli, sağlıklı ve ergonomik kullanım alanları oluşturuyor. Özel tasarım Confetti proje halılarıyla 2016 yılında da mekânlar fark yaratan estetiğe ve şıklığa sahip olacak. 

Turizm ve eğlence sektöründe faaliyet gösteren büyük mekânların mimari projelerinde tercih edilen Confetti, kütüphane, okul ve anaokulları gibi eğitim alanlarında da sıklıkla kullanılıyor. Duvardan duvara proje halılarıyla başta mimarlara dekoratif çözümler sunan Confetti, 2016 koleksiyonuyla mekânlara ayrı bir hava katıyor. İstenilen renk ve desene göre tasarlanabilen Confetti proje halıları, farklı iplik yapısıyla da uzun süre kullanım imkânı sağlıyor.

Confetti’nin proje tasarım ekibi tarafından özel olarak tasarlanan duvardan duvara proje halıları, kokuyu hapseden yapısıyla kalabalık mekânlar için de çok tercih ediliyor. Anti-alerjik, anti-statik ve anti-bakteriyel yapısıyla sağlıklı kullanım alanı sunan proje halılar, yanmazlık özelliğiyle de kalabalık mekânlarda meydana gelebilecek kazalara karşı güvenli bir ortam sağlıyor.