MERAL YAPI

MERAL YAPI  1978’den günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat sektöründe  örnek bir firmadır.

MERAL YAPI  özellikle konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün Türkiye’de inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Firmamız kurulduğu günden buyana konut inşaatı , plaza inşaatı ve iş merkezi gibi alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uygun, rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar inşaa etmiştir.

MERAL YAPI  inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği sayısız projeye ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.Firmamız yapacağı projeleri ve yatırımlarını bugüne kadar hep kendi öz sermayesi ile gerçekleştirmiş olup, bugüne kadar hiç kredi kullanmamıştır.Bu da firmamızın istikrarı ve güveni müşterilerine nasıl aşıladığınız ispatı olmaktadır.

2009  ve  2014 yıllarında vergi rekortmenleri listesine girmekten onur duymaktayız.

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe yapmış olduğumuz projelerde  teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana,tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.

Kalitemiz , her  proje de  farklı beklentilere  cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kaliteyi sağlamaktayız. MERAL YAPI  da kalite , standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.

MERAL YAPI  bilir ki sektörün yapıtaşlarından biri olmak, en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir. Sıfır Hata politikası MERAL YAPI  için çok önemlidir. Bu esasla tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için çözümler geliştirilir.

Misyonumuz

İnşaat sektöründe mütahit firma olarak faaliyet gösteren MERAL YAPI ‘nın misyonu ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri ön planda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini göz ardı etmeden planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceklerimizin teminatıdır.

Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir…

Telefon : (+90) 216 611 04 25
GSM : (+90) 541 432 34 34
GSM 2 : (+90) 507 456 83 77
Fax : (+90) 216 314 30 18
E-Mail : ferhat@meralyapi.com
Web : www.meralyapi.com

iç Erenköy Mahallesi Vedat Günyol Cad Defne Sokak Flora Residance Kat17 D1709 ATAŞEHİR İstanbul / Türkiye