MERD ASANSÖR

Şirketimizin kurucusu olan Hasan ÖZMÜŞ 1971 yılında Alman Hausman firmasında işe başlamıştır. Burada elektro mekanik, kumanda tablosu, asansör makinası, montaj, bakım ve tüm imalat safhalarında deneyim kazanmıştır. Bu deneyimlerden yola çıkarak 1980 yılında ÖZHASLİFT SAN.TİC. olarak kendi şirketini kurmuştur.

Biz ikinci kuşak olarak Yenibosna ve İkitelli fabrikalarında toplamda 10.000 m2 kapalı alanda daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kabin, yarı otomatik kapı kumanda panosu ve konsol gruplarını yüksek kalite ve zamanında teslimat prensibi ile sunmaktayız. Uzman teknik kadromuz ve son teknoloji makina parkurumuz ile kalite ve güven çerçevesinde çalışmalarımızı eksiksiz yerine getirmekteyiz.

Dikey taşımacılık sektöründe karşılaşılan problemlerin kalite, teknoloji ve güvenlik kavramlarına ekonomik öğelerini de katarak kalıcı çözümler üretiyoruz. Türkiye de bir çok asansör firmasına tedarikçi olarak hizmet vermekte olup; asansör parçalarını Türkiye’nin seçkin firmalarıyla iş birliği yaparak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

MERD ASANSÖR yaratıcılığı, araştırmacılığı, gelişen dünyayı ve teknolojiyi esas alarak yarınlara emin adımlarla ilerlemektedir.

Yenibosna Merkez Mh. Prof.Dr.Nevzat Pisak Cd. No:14/B 34197 Bahçelievler – İstanbul
T: 444 63 73 / 444 MERD
T: 0212 433 73 30
F: 0212 653 19 19
info@merdasansor.com.tr

http://www.mertasansor.com