Mermerin İhtişamlı Dönüşünü Alfemo ile Keşfedin

Dünyanın tarzı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Alfemo, her tarza uygun, rahatlığı ve konforu en üst seviyede yaşatan zamansız tasarımlarına mermerin ihtişamını da ekledi. Alfemo’nun Arwen Koleksiyonu mermerin yaşam alanlarına modernleşerek dönüşünü ve evlere ihtişam katma işini kolaylaştırdı.

 

Beyaz, Ceviz ve Mermerin Kusursuz Uyumu

Beyaz, ceviz ve mermerin kusursuz uyumu ile keyifli vakitlere ev sahipliği yapacak yemek odanızda dingin ve şık bir stil ortaya koymanız çok kolay. Üstelik Arwen Yemek Odası’nın büyük ve küçük ebatlı yemek masası alternatifleri de var. Arwen Yemek Odası’nda yüzeylere ışıltılı imzasını atan mermer efekti ile şehirli evler yaratmanın yepyeni ipuçlarını yakalamanız da mümkün…

 

Evinizin Stil Haritasına Mermeri Ekleyin

Cevizle bronzu mermer efektiyle, beyazı ustalıkla birleştiren tasarımı ile Arwen Yatak Odası; yaşam alanınıza rahatlatıcı bir renk ve pozitif bir ışık getirecek. Konforu katlayan iç donanıma sahip 3 farklı boyutta Arwen Gardırop arasından dilediğinizi seçebilir; yatak odanızda hem çok kullanışlı hem de çok kişilikli bir tarzın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Tüm Gözler Onun Üzerinde

Minimal ölçüleri ile her mekana kolayca uyum sağlayabilecek, kompakt bir tasarıma sahip Arwen Yaşam Ünitesi TV keyfinizi katlarken bronz, mermer ve cevizin kusursuz uyumuyla yaşam alanınızın şıklığını tamamlayacak.