METAXDOOR

Arslan Yapı Otomasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti. alanında kendisini ispatlamış bir giriş ve geçiş çözümleri imalatçısıdır. Her türlü bina için giriş ve geçiş çözümleri sunar. METAXDOOR firmamızın tescilli markası olup bu marka altında İstanbul’daki fabrikamızda Giriş ve geçiş sistemleri imalatı yapmaktayız, ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışında geniş bir coğrafyada tercih edilmektedir.

Kalite ve müşteri memnuniyeti ana hedeflerimiz olduğundan dolayı üretimin her aşaması kendi bünyemizdedir. Tasarım aşamasından son testlere kadar her adım uzmanlarımızın denetimi altında yapılmaktadır. Müşterilerimize en son teknolojiyi mümkün olan en yüksek kalite ile sunmak için alanında tecrübeli uzmanlardan kurulu AR-GE departmanı bulunmaktadır. Ayrıca imalat, kalite kontrol, bitmiş ürün testleri firmamızın önem verdiği departmanlardır.
Ürünlerin imalatında kullandığımız bazı materyaller kalite standartlarımızı yukarıda tutma adına tamamen bünyemizde, kontrolümüzün altında üretilmektedir. Ayrıca Avrupa’nın alanında uzman firmaları ile işbirliği içerisinde yürüttüğümüz AR-GE çalışmaları ile her zaman en yenilikçi sistemleri kullanıcılara sunmaktayız.

Aynı zamanda yapı sektörünü yakından takip eden ve bu sektörde uzman olan ekibimiz sayesinde her türlü yenilik ve çözümü siz müşterilerimize anında sunabilmekteyiz.
Müşteri memnuyieti en önemli hedeflerimizden biri olduğundan dolayı en önem verdiğimiz noktalardan biri satış sonrası ekibimizdir. Alanında uzun yıllar tecrübeli ve uzman kişilerden oluşan bu ekibimiz bulabileceğiniz en iyi satış sonrası hizmetini almanızı sağlar.

METAXDOOR  olarak hedefimiz sahip olabileceğiniz en yüksek kaliteyi geniş ürün yelpazesi ile birlikte sizlere ulaştırmaktır.

 • Orhangazi Mah. ISISO San. Sit.
  V1 Blok No:2 – 4 34538
  Esenyurt – İSTANBUL
 • Telefon Numaralarımız
  Tel : (+90) 212 671 26 70
  Fax: (+90) 212 671 26 69
 • E-Mail
  info@metaxdoor.com
 • www.metaxdoor.com