Mevsim İstanbul’da yeni yıla özel kampanya

Sarılar İnşaat, İstanbul’un hızlı gelişen ve değer kazanan bölgelerinden Kağıthane’de hayata geçirdiği Mevsim İstanbul projesinde yeni yıla özel kampanya başlattı. 2+1 dairelerin 580 bin TL’den başladığı projede; yüzde 5 peşinat ile 60 ay 0 faiz ya da 120 ay 0.45 oranla daire sahibi olma imkanı sunuluyor.

Sarılar İnşaat, konumu ve ayrıcalıklarıyla yatırımcısından yoğun ilgi gören Mevsim İstanbul projesinde yeni yılda ev sahibi olmak isteyen konut alıcılarına yönelik avantajlı bir kampanya başlattı.

Belgrad Ormanı manzaralı 30 adet loft daire ile birlikte toplamda 187 konutun yer aldığı Mevsim İstanbul’da, büyüklükleri 105 metrekareden başlayan 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç farklı daire seçeneği yer alıyor.

Alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor

İstanbul’un hızla değerlenen bölgelerinden Kağıthane’de konumlanan Mevsim İstanbul’da 2+1 daireler 580 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Yeni yılda konut alıcılarına avantajlı kampanya başlatan Sarılar İnşaat; projede yüzde 5 peşinata 60 ay vade farksız ya da 120 ay 0.45 vadeyle ödeme seçeneği sunuyor.

Dairelerin yüzde 50’si sahiplerini buldu

Mevsim İstanbul’da dairelerin yüzde 50’si sahiplerini bulurken örnek dairesi hazır projede teslimler Eylül 2018’de yapılacak. Geniş ve 2.95 metre tavan yüksekliğine sahip loft dairelerin yanı sıra farklı büyüklükteki konut seçenekleriyle alıcılarına yüksek standartlarda bir yaşam vadeden firma, Mevsim İstanbul projesini aynı kat sayısına sahip üç blok üzerine konumlandırıyor. Toplamda 6 bin 972 metrekare alan üzerine inşa edilen projede yaklaşık 3 bin 500 metrekare alan peyzaj için kullanılıyor. 

Zengin sosyal donatı alanlarına sahip

Sarılar İnşaat Mevsim İstanbul’u; özellikli konumu, mimari yapısı ve birinci sınıf malzeme kalitesi ile bölgedeki projelerden ayrıştırıyor. Her detayın özenle uygulandığı projede; yüksek tavanlı geniş lobiler, her daireye tahsis edilen depo alanları ile blokların üst katında yer alan açık seyir terasları dikkat çekiyor.

Geniş peyzaj ve yeşil alanlara sahip Mevsim İstanbul’da; kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, her daireye ait özel otopark ve misafir otoparkı, dinlenme alanları, kaykay pisti, çocuk parkı, oyun odası, mini futbol – basketbol sahası, squash, game center, sinema odası, fitness center (bay-bayan ayrı), sauna (bay-bayan ayrı), bilardo-masa tenisi-dart salonu, iki adet davet ve organizasyon odası, toplantı odası, mescit ve 7/24 güvenlik hizmeti sunuluyor.

Sarılar İnşaat, zengin sosyal donatılara sahip Mevsim İstanbul projesinin aidat maliyetini de düşünerek, projede bulunan dört ticari alan ve üç konutun tüm kira gelirlerini yönetime devretti.

Lokasyonuyla kazanç vadediyor

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan ve kazançlı bir gelecek vadeden Mevsim İstanbul, lokasyonuyla da avantaj sağlıyor. Avrupa Yakası’nda ulaşım akslarına yakın bir noktada hayata geçirilen proje; markalı projelerin bulunduğu Kağıthane’de, TEM Otoyolunun yanında konumlanıyor.