Mirage Marina Bodrum’un örnek daireleri görücüye çıktı

Bodrum’un merkezinde 365 gün yaşamın adresi olmak için yola çıkan Mirage Marina Bodrum, kapılarını emlak sektörünün temsilcileri ve projeye ilgi duyanlar için açtı. Bardakçı Koyu’na 5, Bodrum Marina’ya 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan projede hazırlanan iki farklı örnek evi ziyaretçilere açan proje sahibi Mustafa Asım Şat, gördükleri ilgiden ve sektörün ileri gelenlerinden projesinin aldığı beğeni ve övgülerden dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti.

Mirage Marina Bodrum havuz başında gerçekleştirilen kokteyle, Bodrum’un başarılı emlak danışmanları ve projeyi yakından takip eden yatırımcılar katıldı. Projede artık son dokunuşların yapıldığını ve 2018 yılında bitirmeyi planladıkları projelerini söz verdikleri tarihlerde teslim edeceklerini söyleyen Side Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat AŞ sahibi Mustafa Asım Şat, yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi.

“Biz, projemizi 365 gün yaşayabileceğiniz bir yaşam merkezi olarak tasarlarken, okullara, hastanelere, alışveriş merkezlerine yakın ve yılın her zamanı canlı olan Bodrum sosyal hayatına yürüme mesafesinde bir bölgeyi seçtik. Kısacası, yılın 12 ayında büyük şehir hayatının lüksleri ile kasaba hayatının kolaylıklarını bir arada yaşayabileceğiniz Bodrum’da, hayata geçirdiğimiz Mirage Marina Projemizden sadece bir ev almıyor, size hayatı kolaylaştıracak, yaşam kalitenizi arttıracak, dilediğinizde 12 ay yüksek kira getirisine sahip bir konut sahibi oluyorsunuz.

Bodrum’da 12 ay, 365 gün yaşamaya en uygun bölgede, içinde yaşayanlara hizmet veren, sosyal donatılara sahip, güvenlikli, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli olarak inşa ettiğimiz projemiz, sosyal yaşamı sevenler için Bodrum’da eşine az rastlanır bir yaşam alanıdır.

Gerek inşaat kalitesi, gerekse projenin seçildiği bölge açısından Bodrum’da 365 gün yaşama hizmet eden evlerimiz, sahibine huzur verirken, uzun vadede yapılacak konut yatırımları için, muhteşem manzaralı ve tam donanımlı müstakil yapılardan oluşan bir sitede, yüksek kira getirisine sahip olması da yatırımcılar için eşsiz bir fırsattır.

İster oturacağınız, ister gelir getirisi yönünden satın alarak yatırım yapacağınız evlerinizi Bodrum Merkezinden seçmeniz, daha ilk adımda risk almanızı engeller. Zira Mirage Marina Bodrum Projesi’nden satın alacağınız evlerinizi yazlık olarak veya 12 ay boyunca yüksek kira getirisi ile kullanıma açabilirsiniz.

Kısacası, günden güne göç alan Bodrum’da ev sahibi olacaksanız, otururken de, gelir getirisi olarak da size kazandıran bu projede yarattığımız muhteşem evlerden birine sahip olun. Öyle ki, projemizde yer alan evlerimiz bugünün şartlarında, kiralama karşılığında satın alırken ödediğiniz bedeli, 12 ila 15 yıl içinde geri alabilecek en doğru yatırımdır.”