Mixer Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

Torri di Quartesolo (Vicenza- İtalya) merkezli Mixer Teknolojisi SRL, 1980 yılında kurulmuştur. Ve onun devamı olan Mixer Makina Türkiye dir.

O zamandan beri, tecrübe ve teknolojiyi birleştirerek, bina sektörü için ve tüm karıştırma makineleri üreten, önceden karıştırılmış sıva sistemleri, Bileşenleri ve bu tür ürünlerin performansları incelenmesi, Mixer Makina  piyasaların farklı türde taleplerini zamanla karşılamayı başardı. Mixer srl ; İspanya, Fransa, Almanya, İngiltere, İsviçre, Polonya, Macaristan, Bulgaristan, Sırbistan, Türkiye, Tunus, BAE, Çin,İsrail, Orta doğu gibi yabancı ülkelerde mevcuttur

Makineler ve bina için ekipmanları

Mixer Makina yapı makinelerinde geniş bir yelpazede sektörün farklı uygulama ihtiyaçlarına cevap vermektedir: püskürtme makineleri, karıştırma makineleri, harç için toz ürünler için pnömatik taşıma sistemleri mevcuttur.
Kullanılan işin türüne ve makineye bağlı olarak, farklı basınçlarda ve performansları ile kompresör, geniş bir yelpazesi ile tamamlanmaktadır.

Rotorlar ve statorlar pompalar

Mixer Teknolojisi SRL 1986.  inşaat sektörü için rotorlar-statorlar imalat etmekte ve Mixer Makina  da Türkiye ve Ortadoğu ya dağıtımı yapmaktadır. Uzun ömürlü  ve kalite açısından piyasa beklentilerini aşmıştır.

Model statörler 1-2-3-4-5-6 kireç, alçı, çimento, derzsiz, tutkal ve ürünler bitirme göre tüm hazır kullanımlı ürünleri için uygundur, ve her üç fazlı kullanılabilir piyasada makineleri.
Tek fazlı püskürtme makineleri için, bizim modellerde 13-26-30-32 gibi kaliteli spesifik stators var.

  • Adres : Altınşehir Mah. Doğanevler Cad. Sakarya Sok. No: 35 Ümraniye İSTANBUL
  • Tel : +90 (216) 364 0 441–364 0 442
  • Email : info@mixertr.com.tr
  • www.mixertr.com.tr