Mobilyalarda yüzde 35’e varan indirim fırsatı

Mobilyada akıllı değişim dönemi başlatan Buka, yeni evlenecek çiftlere ve evini yenilemek isteyenlere; rahat, saklama alanı olan, kumaş özellikleri ile hem kolay temizlenen hem de mevsime uyum sağlayan mobilyaları çok özel fırsatlarla sunuyor. Buka’nın evlere şenlik kampanyası dahilinde satın alınan mobilyaya yüzde 15 indirim, seçili ürünlere ise yüzde 35 indirim uygulanıyor.

Toplam tutara göre hediye fırsatı

Kampanya boyunca 31 Mayıs tarihine kadar Buka’dan toplu alışveriş yapanlar ilave hediye fırsatından da yararlanabilecek. Toplam 13 bin TL’lik alışverişe ikinci kılıf hediye edilecek.

Her bütçeye uygun ve rahatlık ön planda

500’den fazla kumaş ile birbirinden farklı renk ve desen seçeneği sunan Buka koltuklarından satın alanlar, sunulan farklı kılıf koleksiyonundan ilave kılıflar alarak tarzını istediği zaman özgürce değiştirebiliyor ve mekâna bambaşka bir hava getirebiliyor. Kolaylıkla değiştirilip, yıkanabilen kılıflar için teknik bir ekibe ve tecrübeye ihtiyaç duyulmaması da kılıfların kullanımını pratik hale getiriyor. Ayrıca Buka’da yer alan kumaş çeşitliliği mevsimlere göre mobilyalarda kışın sıcak, yazın serin dokuyu yakalama fırsatı sunuyor. Kendi içinde fiyat kategorileri olan kumaş koleksiyonuyla beğenilen model, uygun fiyattaki kumaşla satın alınabiliyor.