MODEMA’dan Ahşap Profil Yenilikleri Devam Ediyor

 

Zeminden tavana ev dekorasyonu için ihtiyaç duyulan her türlü ahşap profil talebine cevap veren MODEMA firmasının Pazarlama Müdürü ŞAFAK KORAL ile görüştük.

ORSİAD: Firmanızı kısaca okuyucularımıza anlatır mısınız?

1970’den bugüne, ahşap sektöründe faaliyet gösteren MODEMA’nın temelleri 1999 yılında atıldı. Bir aile şirketi olarak kurulan MODEMA, köklü geçmişinin getirdiği potansiyel ve birikimin verdiği özgüvenle rekabet gücünü artırarak hızla büyümektedir. Faaliyet gösterdiği sektörde inovasyon ve teknolojiye öncülük eden MODEMA, müşteri odaklı çalışma stratejisiyle en iyi olmayı hedefliyor. Sahip olduğu profesyonel kadro, teknolojik donanım ve geniş üretim kapasitesiyle müşterilerinin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermektedir. Firmamız uluslararası standartlara uyum sağlamak amacıyla ve çevre koruma bilinciyle uygulamalarını sertifikalaştırarak, lider konumda bulunduğu iç pazarın yanı sıra, yurt dışında da başarıyla ülkemizi temsil etmektedir. Ahşap profil üretiminde geniş model ve renk yelpazesine sahip olan MODEMA , müşteri taleplerine güçlü makine parkuru ve işinde uzmanlaşmış personeli ile hızlı bir şekilde , yüksek kalitede hizmet vermektedir.

modema1

ORSİAD: 2014 yılında yeni çıkan bir ürün ya da farklı bir gelişme oldu mu?

Firmamız 2014 yılı içinde polietilen köpük levha üretim hattını devreye alarak , üretime başlamıştır. Yapılan bu yatırım ile parke altında kullanılan muhtelif kalınlık ve özelliklerdeki şilteler ve ambalaj sektörüne hitap eden ürünlerin üretimi başlamıştır. Bununla beraber MODEMA; ahşap profil ürünlerine yeni modeller ve yüzey kaplamaları ekleyerek, müşterilerine daha çeşitli bir ürün yelpazesi sunmuştur.

modema2

ORSİAD: 2015 yılına dair beklentileriniz ve projeleriniz nelerdir?

2014 yılında yapılan iç ve dış piyasalardaki görüşmelerimizin 2015 yılı içinde sonuçlanması beklenmektedir. Bu anlamda üretim ve satış konularında gerekli yeniliklerin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Artan hizmet kalitemiz ile tercih edilen bir firma olmamızdan dolayı önümüzdeki yılın, geçmiş yıldan daha hayırlı ve verimli olması öngörülmektedir.