Mutluluğu ve Verimliliği Artıran Sağlıklı Çalışma Alanları Konferansı

Nurus-LINAK işbirliğiyle gerçekleştirilen, ‘Mutluluğu ve Verimliliği Artıran Sağlıklı Çalışma Alanları’ konulu konferans, 22 Kasım 2017 Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Ofis sağlığını çalışanlar için bir ‘hak’ gören Nurus, 1927 yılından bu yana, ofis, ev, terminal, eğitim ve sosyal alanlar için sağlıklı mobilya çözümleri geliştiriyor. Uluslararası tasarım ekosistemi ile mobilya sektörünün öncü markalarından olan Nurus, ofis sağlığı konusunda işverenlere büyük yükümlülükler düştüğü inancıyla, Türkiye çapında çalışmalar yürütüyor.

Nurus Baş Tasarımcısı Renan Gökyay

22 Kasım Çarşamba günü saat 14.00-16.00 saatleri arasında Nurus Levent Deneyim Merkezi’nde düzenlenecek, ‘Mutluluğu ve Verimliliği Arttıran Sağlıklı Çalışma Alanları’ konulu konferansta Nurus Baş Tasarımcısı Renan Gökyay, iş dünyası temsilcileri, CEO’lar, şirketlerin insan kaynakları yöneticileri ve ofis çalışanları ile bir araya gelecek.

Nurus Levent Deneyim Merkezi’nde gerçekleşecek konferansta, açılış konuşmalarını Danimarka Kraliyeti Türkiye Başkonsolosu Jesper Kamp, LINAK Ülke Müdürü Erinç Çiçek ve LINAK İdari Müdürü Soren Brondum Petersen yapacak.