MVD İNAN TAKIM TEZGAHLARI SAN A.Ş.

Üretim ve satış hacmini sürekli olarak arttıran MVD MAKİNA SANAYİ A.Ş. nin ürettiği makineler Japonya’dan Şili’ye, ABD ‘ den Yeni Zellanda’ya kadar yayılan geniş bir coğrafyada 82 farklı ülkede kullanılmaktadır.

Saç metal işleme ve şekillendirme makine sektöründe oldukça iddialıyız. Ağırlıklı olarak CNC Abkant Presleri, CNC Gyotin Makasları, CNC Punch Presleri üretiyoruz. Üretimlerimizin içerisinde Pazar ihtiyaçlarına uygun olarak tasarladığımız Fiber Lazer kesim ve CNC Plazma kesim makinelerimiz da yüksek beğeni alıyor. Bu makinelerin yanı sıra özel talepler doğrultusunda Genişletilmiş Metal Preslerini de üretmekteyiz.

1950 yılında babamın başlatmış olduğu makine İmalatı felsefesi ailecek benimsediğimiz ana üretim çizgimizdir. Babadan gelen bu vizyonumuzu şu an ben ve çocuklarımla yani 2 nci ve 3 ncü kuşak olarak yürütüyoruz. Gelmekte olan 4 ncü kuşağımızda kendisini bu vizyona uygun olarak hazırlamaktadır.

Firmamızın sürekliliği ve gelişimi için kurumsallaşmanın önemine inanıyoruz. Kurumsallaşma ve yeniden yapılanma yolculuğumuzda yılmadan, yorulmadan, azim ve sabırla yürüyeceğiz. Hem kendimizi, hem işimiz ve iş yerimizi hem de her birisini ailemizin bir ferdi gibi gördüğümüz çalışanlarımızı iyileştirip geliştireceğiz.

Tabii ki tüm bu çalışmaların temel amacı pazarımızın ve müşterilerimizin yüksek verimli makinelerimizi kullanarak kendi geleceklerini şekillendirme süreçlerinde firmamızı ve ürünlerimizi tercih etmelerini sağlamak ve bu tercihlerini arttırarak sürdürmeleridir. Bizi tercih etmelerinin yanı sıra gelişmemize katkıda bulunacak müşteri talep ve eleştirilerini de daima dikkate alacağız.

OSB Evrenköy Caddesi 1 Nolu Sk. No: 3 42050 Konya / Türkiye

(+90) 332 239 22 33 – 34

+90 332 239 21 21

info@mvd.com.tr

www.mvd.com.tr