Normo Metal Endüstriyel Mutfak Ürünleri İnş.San.Tic.Ltd.Şti.

Firmamız 2005 yılında kurulmuş endüstriyel ve ev mutfakları imalatı ihracatı ana konusu olmak üzere çeşitli ürünlerin imalatı ve ticaretini yapmaktadır.

Paslanmaz çelik klozet konusunda yaklaşık 4 yıllık bir araştırma neticesinde Türkiye’de bu konuda en büyük tecrübe ve birikimle müşterilerine hizmet vermektedir. Ağırlıklı satışlarını ihracatda Norveç, Danimarka, finlandiya, AB ülkeleri, arap ülkeleri ve bağımsız devletler topluğu oluşturmaktadır.

İlkemiz;

“DOĞRU ürünleri, DÜRÜST ve ilkeli bir çalışmayla, GÜVENLİ yollarla müşterilerine sunmaktır.”

Normo Ltd.Şti. firması olarak her zaman kendini yenileyen yeni ürünlere yatırım yapan bir firmayız. Paslanmaz klozet ilk defa 2007 yılı başlarında Türk Kızılay’ı tarafından ihale edilen bir işte karşımıza çıktı. Paslanmaz Çelik ürünleri sattığımız için iş bize geldi. Dünya çapında araştırmalarımız sonucunda gördük ki, bu ürün tıpkı paslanmaz kullanımında olduğu gibi, ülkelerin gelişmişlik düzeyine göre artan bir oranda üretilmekte ve kullanılmakta. Biz bu açığı görerek yönetim kurulumuzda bu konuda yatırım yapmaya karar verdik. Bu iki yıl zarfında ürünün üretimi ve geliştirilmesi konusunda ciddi bir harcama yaptık.

Bunun yanında marka, tasarım ve patent tescillerimizi yaptırdık.

Şu anda Normo Paslanmaz Klozetler 5 farklı çeşitde üretilmektedir. Bunlar üç çeşit Normo Paslanmaz Klozet 1 çeşit Pisuvar 1 çeşit de Alaturka tuvalet olarak üretilmektedir. Lavabo çeşitleri isteğe göre dizayn edilebilmektedir. Zaman içersinde çeşitlerin artacağını düşünüyoruz.

Normo Paslanmaz Klozetlerin en büyük avantajı; Hijyenik olması, temizliğinin kolay olması, dayanıklı olması askeri alanlarda olası patlamalarda bütün halde kalması yanında son kullanım yerine ulaşımda defolanmaması ve fire kaybının olmamasıdır.

Ürünlerimiz ağırlıklı olarak kullanım alanları Hapishaneler, askeri tesisler, stadyumlar, benzin istasyonları, hastaneler, alışveriş merkezleri, bar, gazino ve toplu yaşam alanlarıdır. Bunun yanında çok şık ve hijyenik olduğu için konutlarda da tercih edilmektedir.

  • Beylikdüzü OSB Mermerciler San.Sit. 6. Cad. No. 12/A Yakuplu Beylikdüzü / İstanbul-Türkiye
  • T. +90 (212) 582 00 62
  • F. +90 (212) 670 00 53
  • +90 (542) 390 41 78
  • info@normo.com.tr
  • muhasebe@normo.com.tr
  • satis@normo.com.tr
  • sales@normo.com.tr
  • www.normo.com.tr