NUR Kalıp Plas.San.ve Tic.Ltd.Şti.

1990 Yılında Plastik Enjeksiyon Kalıp Üretimi için İstanbul’da kurulan şirketimiz,1992 yılında Plastik Yer süzgeçleri imalatı ile üretim sektöründe yerini almıştır.

Bu üretimi takiben; Lavobo Sifonları, Küvet Troblenleri, Duş Troblenleri, Balkon Köşe Süzgeçleri v.b. üretim çeşitlemesine gitmiştir.

2001 yılına kadar bu üretimlerini hem kendi markasıyla (NUR) hemde değişik markalara fason üretim olarak gerçekleştirmiştir.

2001 yılından sonra marka değişkliğine giden firmamız markasını NKP olarak tescil ettirmiş ve o güne kadar ürettiği tüm ürün çeşitlerinin üretimine son vermiştir.

Aldığı bu radikal karardan sonra firmamız; Seramik Rezervuar İç Takımları, (ABS) Rezervuarlar, Gömme Rezervuarlar, Plastik ve Duroplast Klozet Kapakları gibi daha komplike ve teknik ürün çeşitlemesine yönelmiştir.

Amacımız; yenilikçi anlayışımızla, sürekli ürün çeşitlemesine gitmek, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, estetik-fonksiyonel ve kaliteli ürün üretmektir. Bunları gerçekleştirirken gerek yurt içi gerek yurt dışı gereksinmeleri karşılayarak, ülke ekonomisi ve istihdamında olumlu katkıda bulunmak ayrıca başka bir amacımızdır.

Sürekli büyüme ve yenilenme trendinde olan firmamızın önümüzdeki günlerde, yıllarda daha iyi olma yolunda verimli ve nitelikli ürünler üretmek arzusundadır.

  • Yassıören Mh. Bayındır Cd. Papağan Sk. No:9 Akpınar Sanayi Bölgesi, Arnavutköy / İstanbul
  • Tel: +90 212 595 47 07
  • Fax: +90 212 780 00 95
  • e-mail : info@nkp.com.tr
  • Web : www.nkp.com.tr