NURUS, ODTÜ KARİYER FUARI’NDA…

NURUS BAŞ TASARIMCISI RENAN GÖKYAY:  “GENÇLERE, ÖĞRENMENİN HAYAT BOYU SÜRDÜĞÜ BİR KARİYER SUNUYORUZ”

Mobilyayı teknolojiyle buluşturarak geleceğin iş ve yaşam alanlarına yön veren Nurus, takım arkadaşlarını arıyor! Nurus, geleceğin teknolojisi ve tasarımlarına imza atacak gençleri istihdam etmek üzere ODTÜ Kariyer Fuarı’na katıldı.

Çalışma alanlarının yanı sıra ev, otel, restoran, kafe, ulaşım aracı, sağlık, terminal ve eğitim için mobilya çözümleri üreten Nurus, 2-3 Kasım tarihlerinde, ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ODTÜ Kariyer Fuarı’nda, genç beyinler ve yeni yeteneklerle buluştu.

Her yıl öğrencilere yönelik mentorluk, marka-üniversite işbirliği ve hizmet içi eğitim projeleri ile gençlerin iş hayatına alışmasına katkı sunan Nurus, bu fuarda, ‘birlikte yürüyeceği’ genç yetenekleri keşfetme; yeni mezunlar da, iş başvurusu yapabilme, sektörü ve Nurus’u yakından tanıma fırsatı elde etti.

“ÖĞRENME TUTKUNLARINI BEKLİYORUZ”

1927 yılında Ankara’da kurulan ve bugün Türk endüstriyel tasarım ve mobilya sektörünün uluslararası markalarından olan Nurus’un Baş Tasarımcısı Renan Gökyay, gençlerden beklentilerini ve onlara sunacakları kariyer imkanlarını anlattı:

“Bizler öğrenmeye ve öğrendikleri ile üretim sürecini zenginleştirmeye meraklı, gelecekteki takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Nurus’ta kariyer hedefleyen mezunlardan, yaratıcı ve yenilikçi olmalarını, dünyayı yakından takip ederken, aynı zamanda; dünyayı yeterli bulmamalarını bekliyoruz. Gençlere, tasarım, üretim, pazarlama, teknoloji, sağlık, doğru malzemenin doğru şekilde kullanımı ve kurum kültürü gibi disiplinlerde, öğrenmenin hayat boyu sürdüğü bir kariyer avantajı sunmayı hedefliyoruz. Birlikte tasarlayıp üreteceğimiz, öğrenme tutkunlarını bekliyoruz.”