Okkalar İnşaat, üç yeni kampanya başlattı

Şimdiye kadar iki milyon metrekarenin üzerinde konut projesi inşa eden Okkalar İnşaat, Arma Menta projesi için 2018 yılında üç yeni kampanyanın startını verdi. Okkalar İnşaat, sunduğu farklı ödeme seçenekleri ile yatırımcıları İstanbul’un yeni çekim merkezi Kartal’da ev sahibi olmaya davet ediyor. İsteyene beş yıl vade farksız, isteyene 4 bin TL peşinatla, isteyene ise 2 bin 500 TL kira desteği seçeneklerini sunan Okkalar İnşaat’ın yeni kampanyalarıyla ev sahibi olmak artık çok kolay. Doğal yaşam konseptinin öne çıkarıldığı Arma Menta projesi, 14 katlı iki bloktan oluşuyor. 158 daire dokuz ticari alana sahip olan projede 82 metrekarelik daireler ile 136 metrekarelik 2+1 ve 3+1 aile konseptli daireler yer alıyor. 5 bin metrekarelik bir alana inşa edilen Arma Menta’da daire fiyatları 370 bin-750 bin TL arasında değişiyor.

Proje teslimine kadar çeşitli kampanya seçenekleri sunacaklarını belirten Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, “2018 yılı için yeni üç kampanya başlattık. Projemize yatırım yapmak isteyenler için alternatif kampanyalar sunuyoruz.  Projemizi yedi ay erken teslim edeceğiz. Projenin satışında ve inşasında herhangi bir aksaklık yaşanmamasındaki en önemli etken, bulunduğu Kartal lokasyonunun konut amortisman süresinin en kısa olan bölgelerden biri olmasıdır. Bunun dışında üretilen projenin kalitesi ve yüksek kar vaat etmesi de önemli etkenler arasında sayılabilir. Müşterilerimizin hayallerindeki eve bir an önce kavuşmalarını sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

“Ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz”

Okka, “Sektörde 40 yıllık geçmişi olan bir aileden geliyoruz. Şirket olarak doğru zamanda doğru hamleleri yaparak ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz. Bunu yaparken de özellikle kentsel dönüşüme giren bölgeleri tercih ediyoruz. Bu sayede hem depreme dayanıksız yapıların dönüşümünü sağlayarak güvenli konutlar inşa ediyoruz hem de ülkemizdeki binaların çehresini yenileyerek estetik bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken kaliteden ve dürüstlükten ödün vermiyoruz. Başarımızın sırrı da burada gizli” diye konuştu.

Aydos Ormanı’nın yanında bir yaşam

Aydos Ormanı’nın yanında, yüksek yaşam standartları ve doğayla uyum sağlayan yaşam alanları ile öne çıkan Arma Menta’da, kış bahçesi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, servis bekleme alanı, kapalı otopark ve açık misafir otopark alanları bulunuyor.

Kartal’ın Soğanlık Bölgesi’nde yer alan ve E-5, Tem gibi ana yollara birkaç dakika mesafede yükselen proje, metroya da 900 metre mesafede yer alıyor. Öte yandan proje, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, AVM’lere, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de yatırımcısına önemli avantajlar sunuyor.